Bir kızın kolunda erkek saati gördüğünüzde tepkiniz ne olur ?

ben erkek kol saatlerini daha çok beğeniyorum ve almayı düşünüyorum peki siz bir kızın kolunda erkek kol saati görseniz tepkiniz ve düşünceniz ne olurdu ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• pipiside vardır bunun!

yok öyle demem :D yakıştıysa helal olsun yakıştırmış derim :) diğer türlü amaçsız ve özenti gelir :)

0|0
    0|0
  • yakışıyorsa sorun olmaz ki erkek kız fark etmez yakışmayan bir şey kullanıyorsa abes olur her türlü

0|0
    0|0
  • Birinin resminde görmüştüm.Garip geldi bana.Bence takma :D

0|0
    0|0
  • model sade ve şık ise sizin için uyumlu .uniseks model olur .şık durur

0|0
    0|0
  • saat kaç acaba...

0|0
    0|0
  • Hoşuma gitmezdi.

0|0
    0|0
  • hani şu altın kaplama olanlardan mı kamyoncuların taktığı :)

0|0
    0|0
    • hayır tabi ki. mesela bu link

• güzelmiş ben saat beğenmem kolay kolay ama bunlar güzelmiş yahu :)

aslında şimdi çıkan saatler kadın için mi erkek için mi anlamak zor gerçekten.

taksan anlaşılmaz bile belki. bunlar değil ama çoğu modeler o şekilde . canın istiyosa tak kime ne :)

• Sevgilisi olduğunu düşünürüm. Ondan hediye hatıra olabileceğini düşünürüm vs.. vs..

0|0
    0|0
  • Ben geçen gün saat bakayım dedim hep gösterdiklerim kadın saati çıktı anlamam bile...

0|0
    0|0
  • :D gülümserim gözlerine bakarım o anın hiç bitmemesini istediğimi söylerim ona ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kimin ne dediği hiç umrumda değil büyük babamdan hatıra bir saat var takıyorum.çoğu saat unisex zaten.

0|0
    0|0
  • hiçbişey düşünmm güzelde güzel olmuş derm kendi kendime..:) eğer erkk aksesuarları vs kenedene yakışan varsa kullansın bnce sakıncası yok :)

0|0
    0|0
  • Ben abiminkini takıyorum bazen ama unisex onunki altın olmadıgı sürece çok anlaşılmaz çoğu saat unisex

0|0
    0|0
  • valla beyenıyorsam her turlu alır kullanıırm erkek tısortude gıyorum mesela sıyah rujda kullanıyorum kım ne derse desın kendımı mutlu hıssettıkten sonra

0|0
    0|0
  • Abisinin saatini takmış diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • birinden hatıradır diye düşünürüm tarz durur :)

0|0
    0|0
  • kezban derler aman

0|0
    0|0
Yükleniyor...