Sevgililer gününde size ne alınmasını isterdiniz?

sevgililer gününde size ne anlınmasını isterdiniz arkadaşlar:)Cevap veren herkese +1

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• dolma kalem isterdim..

1|0
    0|0
  • valla bişey vermekten ziyade sevgisini ve sevigmizi sonsuza dek yaşama anlamında hediyeleşmek isterdim

1|0
    0|0
  • bana güzel bir gün ve gece yeterli. ben ise cep tel. alırdım. ama ilk önce sevgili yapmak gerekiyor :)

1|0
    0|0
  • sevgili :))) :D

1|0
    0|0
  • Camaro tabiki herzamankinden

1|0
    0|0
  • yılbaşında noel babadan sevgili istedim, vereydi sevgiliden de bir şeyler isterdik

1|0
    0|0
  • Hiç birşey alınmasın sevmiyorum böyle günleri

0|0
    0|0
  • Sevgimi belli ettiğim zaman gitmeyecek biri olsun o bana zaten en büyük hediyee :)

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum dese yeterli. Ben tablet ya da telefon alacam ama

0|0
    0|0
  • nisantaki.com/kategori/sevgililer-gunu adresine bakın süper şeyler var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çikolata. ama öyle bir iki tane değil. kutularca. hepsini de tadı güzel olmalı sıkıldıkça yerim. hayali bile çok güzel

1|0
    0|0
    • baban alsın sana çikolata babanın parası yok musenın

• ne alınmasını istersiniz diye sormuş. bende bu olursa güzel olur dedim. babamda alabilir kendimde alabilirim saçma salak konuşma geri zekalı

• bir mektup.. kendini tanıtırcasına, sanki hiç tanımadığı birine kendini deli gibi anlatmak istercesine yazdığı bir mektup :) çünkü bana yönelik yazarsa sıradan olur... yanında da kolye,yüzük cinsi bir hediye değil de kullanışlı bir hediye alsa çok mutlu ederdi beni. tabi alırsa :/

0|0
    0|0
  • hiç bişeeeyyyy

o gün huzurlu ve mutlu geçsn yeterli

1|0
    0|0
  • Ben orijinal süperga isterdim ama ikimizdedr olsun isterdim yani

1|0
    0|0
  • Aslında bir beklentim yok onun varlığı bile mutlu ediyor :)

Yine binlerce gül olsa hayır demezdim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...