Dün gece gitmesine izin verdim pişman oldum

Dün gece nişanlımın arkadaşının doğum günü vardı gitti bende gidicektim ortam hep erkek dedi gelme dedi tamam dedim ama dün gece içim içimi yedi niyese. Bugün nişanlımın kuzeni fotoğraf paylaşmış. Masaya rakılar falan var karşıda bir kız var gördüm ve bunlar günlük kiralık ev tuttu. Aklıma çok kötü şeyler geliyor sabah sordum erkek vardı dimi sadece dedim evet dedi ne yapacağım? Yüzüne vurmadım hala nasıl söyleyeyim sizce?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• ya erkek yalan soyleyemez tezini atan cem yılmaza buradan saygılarımı ıletır ornekte gorunen olayı zamanla manıdar diyip erkek tarafına omuz veresim geldi la olum insan kuzanını tembıhlemezmi hadı tembihlemedin fotoraf cektirimi onuda gectim kız yok erkek erkege cıkıcaz demişsin erkek erkege ev kıralamanın nekadar sacma olduğunu dusunemeyip ev kıraladığınızı nıye soyluyosun bu gibi durumlarda kahveye okeye gidiyoruz ya da nargileye gidip tavla turnuvası yapıcaz desene ya da halı saha mac var de ya hıc bısı aklına gelmiyosa ben erkegim ihtiyaclarım var sende evlenmeden olmaz diyosun de iyice sıva bu nedir ya DİYİP YANGINA KORUKLE GİDESİM GELDİ DE BENCE BİŞİ OLMAMIŞTIR RAHAT OL :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dansözdür o.

0|0
    0|0
  • öncelikle bir ilişkide en onemli sey güvendir eger sana yalan soylediğine inaıyorsan sor sorustur o fotodaki kız neyin nesi de eger sormasaan sıkıstırmassan arkandan iş cevirebilir

0|0
    0|0
  • boş ver bu kadar ince eleyip sık dokursan hayatı lkendine zindan etmekten başka bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • günlük kiralık ev nasıl tutuluya yaa

hem ne diye tutmuşlarki

millet zivanadan çıkmış valla...

0|0
    0|0
  • direk sor ya üff çok basit şeyler vardır illa mantıklı bir açıklaması.

0|0
    0|0
  • oda çok ıplıyodu senı

0|0
    0|0
  • arkadasıyla konus sorr ılla bot kırarlar kesın

0|0
    0|0
  • Yani senin öğrenmek istediğin o kiralik evde seksparty yaptılarmı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdi neden kız yok dedi ki :))) insanın içine kurt düşüyor değil mi :/ birşey sorucam o kdr erkeğin içinde 1 tane mi kız var dı anlamadım.

0|0
    0|0
    • Fantazi yapıyodur o kızda aralarında ne olcak ha birine vermiş ha 5 ine bakire kızmı kaldı piyasada kızlar erkeklere veriyo sonra beni aldatıyomu dio

• Resimde kimse gözükmüyor sofra ve kızın boynuna kadar görebildim sadece başka var mıyokmu bilmiyorum..

• yaşım 25 hep güzel yuvam olsun istedim askerden geldigimden bu yana 5 sene oldu ortalama kız arkadasım olmadı tipsiz biri değilim ama edepli davrandım utangac biririm dürüst oldum icin olmadı ortamlara baktımki bakire kız az kalmıs Soruyorum bendemi suc simdi evliliktende soğudum başka ilişkiye giren kız evime kadın die neden alim Lanet olsun her 2 cinsi icinde sölüyorum yapanada yaptıranada şeref kalmamış kızlardan tiskinmeye başladım artık bakire kız arıyorum

• yüzüne vur eğer ona sormassan aklında hep bişeyler kalıcak ve o kız kım neyın nesı neden orda bı turlu gercegı ogrenemessın bence erkek arkadasına ve onun kuzenıne ayrı ayrı kızı sor fotografı gordumm kımdı fılan dıye ıkısınınde vercegı cevaplara bak yalan söylemişse erkek arkadaşın zaten anlarsın kadınların hisleri kuvvetli olur her zaman hissedersin durumun ıcınde kalmasına ızın verme.

0|0
    0|0
  • söyleyeceksin tabi yalanı yanına mı kalsın, bugün tepkini gösterki yarın aynı şeyi tekrar yapmasın.

0|0
    0|0
  • saçma sapan ilişkiler.. kız var diye gidemeyecek sanki çocuk..

0|1
    1|0
    • Kız varsa zaten benide götürecekti erkek olacak kız yok dedi. Önemli olan yalan söylemesi. Şimdi kapa çeneni.

• :))

Yükleniyor...