Kadınlar başka bir kadının giyimiyle ilgilenir mi?

Evde kendi giyimiyle ilgilenen kadın, sokağa çıktığında başka kadınların elbiseleriyle mi ilgilenir ?

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• Her zman ve her yerde. kadınlar kadınlar içingiyinir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• evde hazırlanmam maksimum 10 dk sokakta da milletin kıyafetini inceleyemeyecek kadar hızlı yürürüm. ama bazen ofisin balkonundan caddeye bakarken göz atıyorum vitrinlere kadınların giyimine vitrindeki mankenlerden farkları yok hepsi tek tip.

0|0
    0|0
  • bence kıyafeten çok başkarının fiziklerini kıskanıyolar .mesela mini etek giyen kızın bacaklarına bakarlar vayy çatlağı var selüliti var kusur ararlar .bazılarıda yiyecek gibi bakar bazıları süzer ben anlamadım bu kadın bakması olayını valla .ben bakmam çok azdır baktığım n egiymiş nasıl kombinlemiş diye bakarım bazen .genelde kıskançlıktan bakarlar ama .

0|0
    0|0
  • yanlis olan bir sey var 3 saatte hazirlandigimiz dogru ama bunun 2.bucuk saatini goz makyajimizin ayni olmasiyla ugrasiyoruz olum

0|0
    0|0
  • uvvv..kesnliklee:PP hazırlanmam en az 1 buçuk saat sürüo .pp ama dışrda dier byanları bştan aşağıya süzerim.p

0|0
    0|0
  • Tarzı hoşuma gidene bakarım küpesine saçına rengine

neden bakmayayım ki? ama dediğin gibi saatlerce değil, gözüm takılır,sorarım hatta saçını çok beğendiysemkuaförünü ya da takısını nerden aldığını

0|0
    0|0
  • doğru, farklı giyinene bakarım

0|0
    0|0
  • doğrudur.

0|0
    0|0
  • Yalanlayamam, doğru :D

0|0
    0|0
  • walla niye yalan syliyim doğruu =)) ama bu kıskanmak flan diil dışarda başka biri bişey giyer hoşuna gider onunda ilgisini çeker =)

0|0
    0|0
  • Saatlerce kendisiyle ilgilenmesinin başkasıyla ilgilenmesiyle ne alaksa var. Tabi ki ilgilenir. Bunun kendisinin 2 saat yada 15 dakika hazırlanmasıyla alakası yok.

0|0
    0|0
    • sen ozenle bır dugune hzırlanıp gittigin zaman daha sık gıyınmıs bırını gordugun zaman ne dusunuyorsun? boyle birsey bende nasıl durur gibisinden mi yada öz eleştiri yapiyorsundur mutlaka iyi yada kötu olmus dıe sorunun acıklaması bu sanırım anlamısındır..

• kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • hazırlanmam 2 dk sürer

bi de halı saha maçına gitsem tamamdır

0|0
    0|0
  • yaniii öylede olabiliyorr bak ne giymiş nasıl olmus falan gibi :))

0|0
    0|0
  • kadınlarla kafayı bozmuşun olum sen

0|0
    0|0
  • hoşuma gitmişse tabikide ilgilenirim

0|0
    0|0
  • saatlerce değil ancak bir kadının görünüşü hoşuma gittiyse kıyafetlerini incelerim, fikir edinmek adına...

0|0
    0|0
    • kıskandıgın oldumu ?

• birini begenmek kötu dusunıuyorsun analamına gelmez

• elbette ki ancak sizin sorunuz kıskançlık üzerine, e kıskançlık da pek olumlu bir duygu değil takdir edersiniz ki...

Erkekler Ne Diyor 4

• her kadın bi rakiptir!

1|0
    0|0
  • Manyaysın dostum çoğunun tek ilgilendiği giyim ve erkekler yolsa senden çok bakarlar hoş giyimli bir bayan gördüklerinde.. Yanlız tipine bakmayıp başkasında güzel duran kıyafeti egosunu tatmin etmek için giyip bizim gözlerimizide kendinide harap etmeseler süper olacak..

Örnek: bir Karış kalın bacağıyla tayt üstü tunik giyen zeki kızlar.. :)

0|0
    0|0
  • Bu sitede ilk genellememi yapacağım :)

Hemen hepsi gereğinden fazla ilgileniyor.

0|0
    0|0
  • kesinlikle! hatta bana gore kusursuz gorunen kadinin suram soyle mi ya onun boyle vs dedigini duymusumdur kac kez

0|0
    0|0
    • en iyiside olsa kusru bulur dıyorsun :D

• sence erkekler bu durumdan çok mu farklı?

çekememezlik yani

• daha farkli :D biz kiskaniriz vay be deriz ama surekli bir laf sokma kadinlarda var

Yükleniyor...