Uzun bir yolculukta neler yaparsınız canınınızın sıkıntısının gitmesi için

uzun bir yolculukta neler yaparsınız canınınızın sıkıntısının gitmesi için kitap okumak mı kulaklıkla müzik dinleme ggibi vs şeyler neler yaparsınız ?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• yanımda kafa dengi çocuk varsa sohbet ederim..mesela bir kafa dengi çocuk gördüm..çocukla kız muhabbeti yaptık..sevgililerimizden bahsettik.sohbet edince vakit geçti ve uykumuz geldi uyuduk ve istanbula gelince uyandık.izmir-istanbul seferi çok zevkli geçiyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Flört et.

0|0
    0|0
  • Valla yanıma bir genç oturursa kesin sohbet ederiz gidine kadar olmadı kitap okuyom :D

0|0
    0|0
  • kitap okurum sonrada disariyi izlemek mantikli en sonunda ise muzik dinnlemek :)

0|0
    0|0
  • Uzun yolculuk 5 saat vs. ise kulaklığı takar yolu seyrederim :D O sırada ilişki durumuma göre mesajlaşırım bu kadar :D

0|0
    0|0
  • herkesin zevki farklıdır soru sormak için soruyosun :D git parmakla yol nasıl bitti anlamazsın.

0|0
    1|0
    • senn bacın ölemi yapıo

• uğraşma benimle üzerim seni :)

• hahhah :DDD

• eğer kendi arabamız ise çakmaklığa tablet şarjını bağlayıp gidene kadar oyun oynuyorum internete bağlanıyorum vs. geçiyo.

0|0
    0|0
  • Yolu seyretmeyi sağa sola bakmayı daha çok severim.

0|0
    0|0
  • uyurum yanı uyurum galiba

0|0
    0|0
  • İzmirden eskişehire 6 saatte gidiyorum giderken 3 dönerken 3 film izliyorum :))

0|0
    0|0
  • kulaklıkla müzik dinle tablet veya laptop varsa film izle yolu seyret biraz da uyu yol biter zaten

0|0
    0|0
  • bi gün öncesinden hiç uyumam ben öyle durumlarda

otobüse bindim mi bir kafayı koyarım ohh varana kadar uyurum hep

0|0
    0|0
  • ben genel de uzun yolculuklarda arabayı kullanan taraf olduğum için ne kitap okuyabiliyorum ne de kulaklıkta müzik dinliyorum. Sadece yola konsantre olmaya çalışıyorum. Ama otobüsle gidiyorsam koltuğu geriye yatırır bir güzel uyurum.

0|0
    0|0
  • kulaklıgımı takar uyurum :ÇD

0|0
    0|0
  • müzik dinler. etrafa ve gökyüzüne bakıp uzaklara dalarım :)

0|0
    0|0
  • dışarıyı seyretmek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cirf kişi gidiyorsak isim sehir hayvan oynarız, teksem müzik dinlerim yolları izlerim ama mümkün değil uyuyamam:D

0|1
    0|0
  • müzik dinlemek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Uyurum ki ben

0|0
    0|0
  • Araba tutar genelde beni.

O yuzden uyumak tercihim. Ilac kullaniyorum zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...