Otobüsteki çocuk ne demek ıstıyor anlamadım

Size basımdan gecen bı olayı anlatıcam hava yagmurluydu benım tip desrnız kaymıs sac tepeden toplu yanıma bı cocuk oturdu aynı yaslardayız ayagı kalktım ınıcem kafamı dondurdum bana nasıl bakıyor ıctenlıkle hanı bırını begenırsınız ya her neyse ındım duraga dogru gıdıyorum pesımden gelıyor oturdum bıraz zaman sonra o da oturdu yanındakı cocuga kalemınız vRmı dedı yoktu bana sordu cıkardım verdım bısıler ısaretledı yazdı ıste sonra tesekkur ett falan ayagı kalktım yanıma geldı dusurmussunuz dedi noluyo ya dedın elımw sıkıstırdı kagıdı kagıttada günümün en guzel tesellısı oldunuz ıyı aksamlar adı soyadı yazıyor ekledım vu cocugu tesekkur ederım yazdı neden böyle bısıy yaptın dedım ben yalnızca o gün doğayı gördüm ve bunu fark etmek ve -ettirmek istedim.. güzel rüyalar.. Dedı bu ne ya gıc bısıyy anlamadım

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• iyiymiş ben buradan kurgu yapar yürürm haftada 1 kez yagmur yagsa yagışlı havada 6 hat gezsem 6 hattın 3 ünde bu numarayı yapsam 2 si yese ayda 8 kız eder 4 ünü ayarlasam yeter güzel güzel . piyasaya atılırım ben bunla ...

0|0
    0|0
  • iltifat etmiş işte hoşuna gitmişsin

beğenmiş seni

sendende karşılık görürse yeni bir aşka yelken açmak istiyo

0|0
    0|0
  • off kızlar ay çok romantik falan yazın şuna rollere bak bir de hiç bişey anlamadım diyor. yanlız herif iyi düşünmüş güzel taktikmiş uygulayabilirim

0|0
    0|0
  • ya burada maksat kendi egolarını tatmin etmek bunların aptal olsan anlarsın heralde bu kadarda olmaz ki

0|0
    0|0
  • iş atıyor sana iş

0|0
    0|0
  • link

sana direk böyle biri lazım

0|0
    0|0
  • salla gitsin

0|0
    0|0
  • İyi taktikmiş otobusde kız kasma hilesinide bulduk artık ;)

0|0
    0|0
  • klasik tanışmalardan sıkılmış işte farklı bir tanışma metodu bu da.

0|0
    0|0
  • çocuk yakışıklı değilse anlamana gerek yok

0|0
    0|0
  • oltayı atmış belkı senın gıbı nıcelerıne senıde yakalamış.. guzel taktık ama bnde yapacam

0|0
    0|0
    • Aynen nicelerine yapmistir

• Abi niye öyşe diyosunuz.. Belki çocuğun içinden gelmiştir..

• çocuk her ıcınden gelenı yapacak kadar cesaretlıyse baskalarına da yapmmstr

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...