Özlemek neydi ? aşk, sevgi,arkadaşlık.....

uzun zamandır özlem yoksul olan ben duygularını yittirmiş ben tekrardan bişeylerın kırıntıların doğuşunu hisettim ya sizler...siz hiç bırını böle içten sevgılı arkadas aıle vs vsvs özledınızmı bole onunla 1 dk konussam ytr dedınızmı?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kimsen yoksa biri olup senden uzaklaştıgını düşünüp onu özlersin.

Hiç kimsen yoksa olmadıysa özlemin varlıgını bilemezsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Özlemek, karanlık bazen. Bazende omuzu diye başını yasladığın yastık, kalabalık ortasında iç çekmek bazen özlemek. Özlemek, O sanıp, tekrar bakmak karşıdan gelen bir yabancıya. Durulmak, özlemek bazende. Aşk, gözü kara sanılan aslında rengi pembe olan demek... Sevgi, kırmadığın ve kıyamadın demek. Sevgi, nefes almak demek, her zaman ihtiyaç duyulan ve istediğin zaman elinin altında olan demek. Arkadaşlık, canın acıması demek, acısa da bile bile lades demek... böyle işte...

2|0
    0|0
  • Evet özledim ve dün akşam kavuştum , b i iki ay daha yeter bana :D

1|0
    0|0
  • Bu sitede somurtukkiz vardi acayip iyiydi ya cok iyi anladiyorduk arkadasimdi iste onunla 1 dk konussaydim siteye geri gel derdim

1|0
    0|0
  • eski hayatımı özledim.5 yıllık esaret hayatı sürdüm şimdi tekrar eski hayatıma kavuşuyorum yavaaş yavaş.o derece keyfim yerinde.

1|0
    0|0
  • sende degerlı olanlara saygı gösterıp karakterıne iz bırakanların hepsı özlenır

1|0
    0|0
  • evet vardı ya o özler mesaj atardı ya da ben ama bunun sonu yoktu özlesekte vazgeçtik artık...

1|0
    0|0
    • vazgectın .ama özluyorsun bu daha acı olsa gerek

• evet kesinlikle öyle de biz belki bişeyler iyi gider diye adını imkansız aşk koyduk iyi gitmeyeceğini bildiğimiz halde :) yoksa dediğin gibi bunun tarifi yok bazen en mutlusun bazen de en mutsuz çok garip bişey :)

• kesınlıklee ddedıgın gıbı bencede ... tuhaf bısey

• Vazgeçtm

1|0
    0|0
  • öyle biri varmı?

1|0
    0|0
  • su teknolojık aygıtlar bızı ıyıce robatlastırdı nasıl olsa tel var net var vs vs olması cok kotu ınsanı duygulaırmız yavas yavas oluyoor

1|0
    0|0
  • hikayemi oku

lise 2. sınıf yeni bimişti yazlıktaydık çok hoşlandığım bir kız vardı. evimizin balkonundan o kızın dışarıya çıktığını gördüğümde bende hemen dışarı çıkar bazen takip eder bazen çaktırmadan bakardım çok güzeldi, bazen gözgöze gelirdim yanından geçerken sonra hemen gözlerimi kaçırırdım içimden böyle güzel bir kızın muhakkak bir çıktığı falan var der ve delikanlılı ğa yakışmaz der bir türlü yanına sokulamaz ve niyetimi belli edemezdim uzun takip ve kesişmelerden sonra okulların açılmasına 2 hafta kalmıştı sanırım ben o kızın bir sevgili veya çıktığı biri olmadığını iyice anladıktan sonra bir gün arkadaşlarıyla sahilde yürürken peşine takıldım ve heyecandan bacaklarım titreye titreye ,yüzüm kızara kızara yanına yaklaştım ve arkadaşlarından müsade isteyerek onunla özel olarak konuşmak istediğimi söyledim ve kendisinden çok hoşlandığımı arkadaş olmak istediğimi anlattım.o zamanlar şimdiki gibi telefondu internetti face di hiç bişey yoktuki herşey medeni cesaretten ibaretti. O da bana dediki utana sıkıla; ben zaten bana karşı bir şeyler hissettiğini anlamıştım, niye daha önce gelip açılmadığımı sordu ve esas beni şok eden şu cümleyi söyledi ''biz yarın dönüyoruz arkadaşlığımıza önümüzdeki yaz devam ederiz'' ben o an hem heyecandan hem şaşkınlıktan ne bir sabit telefon numarası ne bir adres almadan oradan ayrıldım bir yandanda heyecanla önümüzdeki yazı beklemeye başladım lise 3 malumunuz üzere geçmek bilmedi benim için bir yandan üniversite sınavına hazırlanıyorum bir yandan önümüzdeki yazı düşünüyorum çalışma hırsım arttıkça artıyor ve sınav çok başarılı bir sınavdan sonra ver elini yazlık ailem gelmeden evvel geliyorum ve başlıyorum beklemeye ama nafile herkesler geldi onlar yok ufak bir araştırmadan sonra onun kaldığı yazlığın satıldığını anneannelerinin olduğunu kendilerinin istanbulda oturduklarını falan öğrendim.O yaz kara bir bulut gibi çökmüştü üstüme emin olun tıp fakültesini kazandığıma bile sevinemedim.20 yıl oldu onca olaylar yaşadım onca şeyler gördüm hala alışamadım, hala aklımdan çıkmadı.benim için aşk buydu herhalde bilmiyorum...

ahh tekrar görsem 1 dakika konuşsam derdim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet var ama bu bunu bilmyor en acsda bu

1|0
    0|0
  • FARKLI BIR DURMUM VR YANIMDAYKEN OZLUYORUM :d

1|0
    0|0
  • Yok demedim.Özlem duygumu körelttim artık acıdan başka birşey değil -.-

1|0
    0|0