Sevgilin varken başka birinden çok etkilenebilir misin?

Biriyle tanışmıştım geçen yıl. Çok etkilenmiştim. Ama çocuğun sevgilisi varmış meğer o zaman. Her neyse nasıl olduysa çocuk bu yıl bana yazıyor tanıştığımız o gün benden çok etkilendiğini falan söylüyor. Sevgilisinden ayrılalı 3 ay olmuş. Bana ayak yapıp teselli mi arıyor yoksa o gün gerçekten aramızda karşılıklı bir etkileşim olmuş olabilir mi? Sevgilisi vardı neticede..

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevgilim varken başka birinden etkilenirmiyim

Hayır

0|0
    0|0
  • Etkilenmmediğin oluyor mu? Gördüğün en çirkin kızı bile güzel sanırsın. Bu insan oğluna özellikle erkeklere gönderilmiş bir sınavdır. Kim nefsini tutacak bu sınavı kazanacak. Tutamayan zaten bir kişide karar veremez hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • kesinlikle yapmam..onun yerine kate middleton bile giremez...

0|0
    0|0
  • cpk etkilenmem ben

.

0|0
    0|0
  • doğru bir davranış değil. Kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi sevgilime de yapmam.

0|0
    0|0
  • kafam da deli sorular...

0|0
    0|0
  • olabilir benimde varken gözüm kayıyor beğendiğim oluyor haniy

0|0
    0|0
  • oruspoluk olur o.

0|0
    0|0
  • sevgilisi varken senden etkilenen çocuk sen varken de başkasından etkilenir bunu unutma sakın.

0|0
    0|0
  • 3 aydır sevişmeye hasrettir çocuk

0|0
    0|0
  • Sevgilisinden ayrılınca yedek olarak seni seçti galiba aklınca.Sende buna inanıyor musun azcık mantıklı ol yedek kadaroda olma hiçbirzaman. Sen iyi bir kızsın hadi bakalım aynaya bak ve beni kimse kandıramaz de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaa sevgilimden önce birinden etkilenmiştim. Sonra sevgili edinince derse gitmeyi kestim çocuk da benden sonra derslere hiç gitmemiş.Herhalde farkındaydı sdkfjhsdf Neyse. Manita yapınca kendimi suçlu hissetmiştim sonra başka sebeplerle on beş günde manitamdan ayrıldım. Tekrar derslere gitmeye başladım ama hoşlandığım çocuk yoktu. Sınavın birinde gördüm hala hoşlanıyor gibi bişi oldum.Ya benim kanım bozuk ya da boşta kalınca tüm erkeklerden hoşlanıyorum sdlfkjsdf

1|0
    0|0
Yükleniyor...