İlk aşkınızı evlendikten sonra unuttunuz mu?

merhaba beyler

ilk asık oldugunuz kızı, evlendikten sonra unuttunuz mu?

ya da hala aklınıza geliyor mu?

benim tanıstıgım bir cocuk vardı, 2 kez cafeye gitmiştik, ikimiz de küçüktük 17 yaşlarında..bana kafayı taktı ,canını +ün. eğitimini bile tehlikeye atmıştı beni görebilmek için

bizim evlenmemiz ya da devam etmesi mümkün değildi ailevi sebepler yüzünden ben ayrıldım o unutamadı-4-5 yıl durmadan aradı

uzun yıllar gorusmedım, sonra o başkasıyla evlendi

acaba beni hatırlıyor mudur? (ayda bir arıyor ) 2 yıldır hiç görmedim başka bir ilde kendisi..

sevgilisi değilim ama merak ediyorum duygu dunyasını

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilkler unutulmaz her ne konuda olursa olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkes adına konuşmak ve genelleme yapmak çok zor.. İnsanın iç dünyasını bilmek gerekir.

O yüzden ben kendi adıma konuşacağım.

Hiç bir kızarkadaşımı unutmadım. Hepsine değer verdiğim için teklif etmişimdir. Bana teklif edenleri de önemsediğinden ötürü kabul etmişimdir.

Bugün belki bazılarının isimlerini bile hatırlamakta zorlanıyorum bazılarının silüetlerini bile kaybediyorum ama bu onların benim üzerimde yaptıkları etkiyi değiştirmeyecek. Kimisine ilk öpücüğü borçluyum kimisi bana şkı tattırdı. Hepsi bana birşey kattılar. Aşkı, sevmeyi, sevilmeyi hep onlardan öğrendim. Kitaplar, çok sevdiğim sinema bana yüzeysel öğretti bu özel hisleri. Bu kadınlar ise bizzat yaşattılar. Yüzünü bile görmek istemediklerim olsa da hepsi benim için değerli. Kalbimde bir izleri, ruhumda attıkları fırça darbeleriyle benimle sonsuza dek yaşayacaklar ama gitmeleri veya gidişlerine izin vermek zorundaydım. Sonsuza kadar mutluluğa uzanamayacağımız birlikteliklerin kabusunu yaşamaktansa herkesin kendi yoluna gitmesi gerekir.

Bu güzel güneşli sabahta onları güzel bir şarkıyla hatırlamak istiyorum link

1|0
    0|0
    • wuhuu ne şanslılarmış ;)

• valla dertlerine yansınlar kimbilir kimle beraberler şu an

• Allah hepsine mutluluk, sağlık ve uzun ömür versin. Hiç birisine beddua etmem. Beni üzenlerin, kızdıranların bile yolları açık olsun. Güzel günlerin hatrına bunu onlara borçluyum. Kimse başkası için "benden sonra tufan" dememeli.

• Ben daha evli değilim ama çok ciddi bir ilişkim var. Şimdiye kadar tanıştığım hiçbir kadını unutmadım. Ne tek gecelik ilişkilerimi ne de daha uzun olan ilişkilerimde ama eski kız arkadaşlarımı sadece sevgilime aşırı kızdığım anlarda hatırlıyorum ve ondan uzaklaşmak istiyorum ama sevişme anlarında olduğu zamanda sert davrandığım oluyor sevgilime

0|0
    0|0
  • sende kaçan kovalanır yapmışsın 4 5 yıl naaptın ya yazık adama birak evlenmiş zaten coluğa cocuga karısır bir yerlerdede görünce karşısına cıkma ama evi barkı bırakır yuva yıkarsın 4 5 sene ney ya ferhat olmuş adam bolu tuneli okadar zamanda yapıldı

2|0
    0|0
    • 4-5 sene görüşmedim de, 12 yıl oldu beni tanıyalı.. 2 yıl evvel gördüm dedim.. ben onun pesınde degılım kı, o benı gormek ıstıyor. mecburen konusmamız gereken bir mesele nedeniyle 1 saat gördüm söyledim ya sevgilisi değilim.

• önemli olan kafada bitirmektir ve evlendikten sonra hayatımda eşimden başka düşüneceğim hiç bir kız olmaz.

0|0
    0|0
  • ewlendikten sonra yeni bir hayat başlıyor arık

eskiye sünger çekip hayatın tadını çıkarmak lazım

eskide kalırsan hayat çekilmez olur...

eski olanlar hatıra olarak güzel o kadar.

hatırladığın zaman gülümsersin ..

fazlası insana hata yaptırır..

ona da gerek yok.

böyle iyiyiz :)

0|0
    0|0
  • Ben dört yıl birisiyle çıkmıştım aradan bir yıl geçti simasını hatırlamıyorum gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • unutulmaz zannediliyor ama unutuluyor

0|0
    0|0
  • 4-5 yıl ?

0|0
    0|0
    • evet.. 4-5 yıl aradı konusmadım hep reddettim çünkü öyle olması gerekiyordu

ailelerimiz çok farklıydı- yaşam şekli açısından

zaten ailesi duymus benı ıstemıyorlardı benım aılem de onu ıstemıyordu, ben de cocugu ıstemıyordum

ama bir nefret yoktu icimde, uygun değildi.. anlamadı ayrılmak ıstemedı..fakat görüsmedim yıllar boyu ..şimdi duyguları daha sakin gibi, kendini kontrol edebiliyor .eğitim ve meslek nedeniyle olgunlaştı eski deli halleri yok

• Bendemi bir sorun var ben anlayamadım mk

• unutulan, unutanı asla unutmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evlendikten sonra da hala arıyo mu

0|0
    0|0
    • evet arıyo, ama aşk vs konusmuyoruz bazı rahatsızlıkları var onları anlatıyor bır de karısına guvenmıyor , kardeşleri dolandırmaya kalktı parasını zor aldı, kendi ailesiyle de arası bozuk.. bana anlatıyor boyle oldu diye.. ben de dinliyorum napim

• başına iş açar söylemedi deme uzak dur ondan biri görürse masum olduğuna inanmaz çok kötü şeyler yaşarsın

• aynı şehirde değiliz ki, görmüyorum onu

• Evli ama ayda bir seni mi arıyo ? Yazık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...