''Çıkarıyorsan hayatından tam çıkar''

Bir kız ile fotoğraf çekimi yapmıştım amatör olarak. Model çekimi diyebilirim. Grupta olsun kendi facebook hesabımda olsun paylaştım bu fotoğrafları. Sonra bişiler yaşandı. Ve seni hayatımdan çıkarıyorum hayatta başarılar dilerim falan gibisinden kısa bir mesaj ilettim.

Aradab 1 hafta geçti ve fotoğrafları silmemi istedi. Çıkarıyorsan hayatından tam çıkar diye mesaj attı. 1 hafta sonra neden bu mesaj atılmış olabilir sizce ? neden o vakit söylenmedi de bir süre sonra söylendi ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kız haklı hatta helal olsun ya herro ya merro çekmiş sana sende hayatımdan çıkarıyorum gibi ağır bir laf edip resmen hopaşinanay sana göre sevmeler yapmışsın resimleri kaldırmayıp

0|1
    0|0
    • ama benim bir sürü model fotoğrafım var... ona özel bir şey değildi yani.. bunuda biliyordu.. 1 hafta sonra bu tepkisi tuhaf gibi sanki.. ki çektiğim footğrafları kendi kullanıyor kendi profilinden kaldırmamış.. ilk kendisi kaldırması lazım değil mi..

• he yani ikinizde iş için kullanıyosanız ben yanlış anlamışım kusura bakma ozaman sinyalmi yapıyo nedir iş karıştı baya ben vitesi r ye takıyorum sana kolay gelsin :)

• haha :D :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• biscolata erkeği ile çekimi var. ona ayıp olmasın diye böyle birşey yapmış panpa askjdasljd

0|1
    0|0
    • :D b.k silerim.. nihahaha yaşasın kötülük :D

Yükleniyor...