Gerçekten yardımınız lazım ..

sevgili abilerim ve ablalarım ben lise 4 . sınıf öğrencisiyim . bizim sınıfta bir kız var işte ben onu seviyor muyum sevmiyor muyum gerçekten bilmiyorum ama kıskandığım gibi de bir gerçek var tabii. Kız sınıftaki herkesle gerçekten samimi ama bana karşı biraz soğuk olduğunu hissedebiliyorum ve nedenini gerçekten bilmiyorum . bu kıza gidip sevdiğimi söyleyecektim ama öncesinde arkadaslarıma dedim gidin şaka manasında söyleyin bakalım ne diyecek diye falan gidip dediler "bir kaç kez" her seferinde geri tepti . bişey hissetmediğim bir kişiyle olmaz falan gibisinden cevaplar vermiş . bende diyorum ki mezuniyet gecesinde gideyim söyleyim sevdiğimi falan olur mu dersiniz yoksa gidip yarın mı diyim yoksa hiç mi demeyim :D yardımlarınızı bekliyorum , sevgilerimle :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sen fazla film dizi kitap fotoraman ( gerci oda kalmadı ) mecmua etkisi altında kalmışsın galiba once seviyomusun sevmiyomusun ona karar ver sonra mezuniyet gecesi darbeyi yiğip alkolun etkisi ile istiklalde '' seviyorum uleyn '' triplerine girme

0|0
    0|1
    • ahaha bu iyiydi abi :) fakat şöyle bir durum var gecenin 3buçuğunda buraya bunu yazıyorsam birşey var demektir yani ayrıca mezuniyet gecesinde dememin amacı "zaten mezun oluyoruz hani yok dese de sıkıntı olmaz zaten bir daha görmeyeceğim zaten böyle göz göze geldiğimizde gözümü kaçırma durumları falan olmaz :) " diye düşündüğüm için mezuniyet gününe böyle bir planım var :)

• peki bide hikayenin obur yuzu var mezuniyette sen boyle bişey yaparsan 10 sene sonra su hikayeye ozne olursun '' ya bir cocuk vardı su kıza mezuniyet gecesi gitti cıkma teklif etti reddetti kızda vs vs '' ya da erkek arkadaşlarınla seneler sonra bulustugunda '' olm ne adamsın gittin mezuniyet gecesi cıkma teklif ettin yuzune gozune bulaştırdın '' gibi bence en guzel okulda kizla bir iki hafta yakınlık kur sonra kız yalnız iken acıl milletin içinde yapma hep samımı olmaz hemde kız rahatolmaz kasar

• eyvallah abi göz önünde bulundurcam

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorularınızı kısa tutun.Soruna gelince hakkında hayırlsı :).

0|0
    0|0
  • ya kız istemiyor bence deme

sevgilisi falan olabilir

bilirim o kızları bütün drkeklerin pesinde olmasini isterler ama hic biriyle sevgili olmazlar

neyse bence hic yanına gitme sana kız mı yok

hem reddedilme sansin oldukça yüksek

neyse saygılar :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Cesaretini topla git kardesim, yoksa ileride pisman olabilirsin, hayir derse de yoluna bakarsin yapacak bisey yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...