Fifa 2014'ü nasıl buldunuz beğendiniz mi?

Ben çok beğendim hem PC de hem mobilden oynuyorum müthiş.EA gerçekten futbol konusunda aşmış.9 yıldır EA oynamıyordum.Sürekli PES oynuyordum.Konami'nin PES 2014'e sağlam tokat atmış EA helal olsun.

Ben genelde telefonda oynuyorum şarj dayanmıyor :)

Bir sorum daha var Android veya İOS kullanıyorsanız telefonunuzda yüklüyse net üzerinden oynama şansımız var mı acaba?

benim nick

cheskop

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bende ios yüklüydü sildim, güzel oyun ama sıkıyo bir süre sonra.. pc ye yüklemedim zaten fps tercihim:))

0|0
    1|0
    • ben korsan almıştım bir sürü hata verdi.orjinal sipariş verdim bir kaç güne gelir.olmadı oradan online oynayacağım.

• eyvallah dostum.

• önemli değil, boşuna bekleme hemen indirmeye başla;))

Kızlar Ne Diyor 1

• Oynamadığım için bir fikrim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• fifayı 2008 de bırakmıstım şimdi geri döndüm zaten pes gitgitde batırmaya basladı 14 berbattı yalnız fifa 14 te turnuva modu yok cakmalara o cok kötü olmuş

0|0
    0|0
  • fifa 99 dan sonra koptum

0|0
    1|0
    • bi dene bende öyle düşünüyordum :)

adamı dakika 25. dakikada oyundan aldım ne ben mi? daha yeni başladık oyuna neden alıyorsun beni gibisinden hareketler yaptı :) haykırdık resmen böyle detaylar koymuşlar adamlar oyuna :)

top sürmeler şutlar oyuncularun hareketleri kafa vuruşları mükemmel olmuş.

• teknoloji baya gelişmiş o zaman :D

• ps4 oynuyorm ben harika ayrıca fifa 2010 dan beri fifa oynuyorum pes in en çok satıldığı 2 ülke var biri japonya biri türkiye dünyanın geri kalanında fifanın ağır üstünlüğü var ama biz bir boktan anlamadığımız gibi bundan da anlamıyoruz

0|0
    0|0
  • konsol ayarını bir türlü yapamadım.

0|0
    0|0
  • benim kosmada bitek sorun var hizli kosarken capraza basinca cok donuyo ve hiz kaybedyo sendede varmi bu sorun

0|0
    0|0
    • yok bende de başka sorun var orjinal oyun aldım play tuşuna basıyorum oyundan atıyor tam maça başlarken oyundan atıyor.

:Q

• pes 2014 e göre çok iyi ama bir pes 2013 değil

0|0
    0|0
  • xbox one'da oynuyorum, çok oyun hatasi var :)

0|0
    1|0
    • alakası yok.

korsan aldıysan normaldir.

• güzel kardesim, heybetlenmeye gerek yok :) oyun hatasi çok.. kidemli fifacilar bunu anlar..

Bu arada fifa interactive world cup 2012'de ilk 20'ye girdim. Iki belçikali vardi, biri bendim, ne yazik ki gidemedik barcelona'ya, Almanyali bir arkadasimiz gitti ve sanirim çeyrek finalde elenmisti

• Fifa ignite falan çok cezbedici fakat dedigim gibi, fifa 2013'ten beliren hatalar var

• Fifa 14 android yüklü bende oyunun online özelliği yok. ama keşke olsa :P

0|0
    1|0
    • firends modu ne işe yarıyor peki?.

• o kötü ya :(

yani ben beğenmedim

pc den oynarız artık.

• bilmiyorum moruk pc de online olarak pes 13 oynarım ben fifa 14 alamadık daha :P

Yükleniyor...