Yüzme göğüs küçültürmü

kızlar yuzmeye giden varsa ya da önceden gitmiş olan yuzme göğüs küçültürmü kimileri öyle diyor, bide benim kalçam basenlerime göre küçük kötu duruyo 87-92 yüzzmede basen ve bacaklarım erirmi bide kalcamı buyutmek için neyapabilirim ya da basenlerim gidince kalcam büyük gözukurmu

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• zamanla çukur oluşur

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Seninkileri küçültmez.

0|0
    0|0
  • basen bölgesi yağları en son erir onun için zor küçülen bir bölge göğüs kaslanınca küçülür buda yüzmeyle mümkün ama profesyonel çalışmada sen yüzüyormusun yüzmekmi istiyorsun anlamadım ama vücudu şekillendirmek istiyorsan fitness yap o zaman göğüs çalışmaya bilirsin ama yüzüyorsan hangi kütlede kas oluşacağına karar veremezsin yağ yakımı ise bölgesel olmayacağında ikisede basenlerini küçültmek için aynı etkide ama şüphesiz fitnessla daha çok kaloriyi daha az zaman ve yorgunlukla yakabilirsin

0|0
    1|0
  • sertleştirir dikleştirir

0|0
    0|0
  • yüzme işe yarar sıkılaştırır biraz..kurbaga en iyi stil o iş için

0|0
    0|0
  • ilk kez senden duyuyorum.göğüslerin seninle beraber büyüyecek.ayrıca ölçülerin gayet seksi

0|0
    1|0
  • yüzme cardio yerine geçtiği için yağ yakımı sağlanabilir yani incelme salgılanabilir.

(düzenli beslenilirse)

0|0
    0|0
  • diyetle bile göğüs küçülmez...ancak göğüs kası çalışırsan sıkılaşır diye yok olurlar :P iğrenç olurlar link

0|0
    1|0
  • 0|0
    1|0
  • kalçanı şekle sokmak için basenlerini eritmelisin. Alt bölgeyi büyütme ihtimalin yok çünkü. Çömelme ve bisiklet hareketleriylede sıkılaştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • küçültmez sıkışaltırıp dikleştirir

0|0
    1|0
  • ilaç kullan anti göğüs küçültme :)

0|0
    1|0
  • sonuçta göğus kadın memesi bir yağ tabakasıdır:)) her türlü spor kğçğltğr diye dğşğnğyorum

0|0
    1|0
  • offf büyükler mi yoksa. ağzım sulandı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Göğüslerin büyükse küçülmez zaten çok yüzmen lazım küçülmesi için yıllarca

0|0
    0|0
  • Göğüslerini ne büyütür ne de küçültür kürek kemiklerini çok çalıştırdığı göğüs kafesini açıp omuzların daha dik durmasını sagladığı için formda kalmasını sağlar

1|0
    1|1
Yükleniyor...