Sevgililer günü hakkında ne düşünüyorsunuz?

şimdiden reklamları yavaş yavaş başladı az önce ks dede gördüm bunuunla ilgili bir başlık cevapları ve ayrıntıları okuma gereği duymadım çünkü benim hiçbir şey düşünmüyorum benim için sıradan bir günden farkıhiç yok sorun sevgilim olmayışı değil.sevgilim olsade sevgililer günün kutlamam ben özel gün güya ama çogu sevgilliler aynı günde kutluyor yani özel olacaksa sevgilimle ilk tanıştıgım tarih olur yıldönümümüz olur tüm dünyanın kutladıgı bir gün beim ilişkim için özel olamaz.şimdi diyorsunuzdur belki e o zaman yılbaaşı bayramlar vs onlar özel gün değilmi? onlar özel bir gün tüm dünyay ile ya da tüm Türkiye nin aynı anda kutlanması özel olmaktan çıkarazmı bu durumda diyorsunuz belk ama ilişki bu yani ilişkide bu durum daha farklıdır bence sizce yanlış mı düşünüyorum?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• bencede saçma

andır herşey 14 Şubat olmuş ama yıl geçmiş en mutlu anını hatırlamak için neden 14 şubatı bekleyesinki her gün hatırla 1 temmuzda hatırla eylül 22 de hatırla başka türlüsü zorunlulukmuş gibi zorla güzellik olmaz

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Her sevgili için özel bir gün olur mu?

Hem sevgili olduktan her gün özel değil midir?

Candan sevenin bahaneye ihtiyacı var mı?

Her şeye bir gün atfedecek kadar akılsız ve kapitalist değiliz.

1|0
    0|0
  • dış mikrakların oyunu

faiz lobisinin işi

çapulcular

bir grup medyanın abartması

sevgilin var dıyorlar hani ıspatı var mı ıspatlasınlar terk etmezsem şerefsizim :D

o değilde tayyip ın totosunda kıl oldugunu söyleyenler 14 şubatta tayyip in totosunda vadiye inerler buluşmak için :D

0|0
    1|0
    • konumuz 14 Şubat ken neden böyle bir politik düşünceni savunuyorsun ki

hem çabulcular derken ?

• o zaman bir daha yapmazsn olur biter

• emin ol asla yapmam :)

• hiç sevgilim olmadı. O yüzden hediye alma telaşında olmadım hiç. Ha olmuş olsada benim içi hala önemsiz olurdu.

0|0
    0|0
  • Sevgililer gününde ben daha çok yalnızlıktan acı çeken temiz kalpli insanları hatırlarım :) Benim neden sevgilim olmuyor diye ayna karşısında ağlayan genç kızları, gururlanan oğlanları saygıyla anarım..

0|0
    1|0
  • gereksiz bir gün.hediye olayında Dr.Sheldon Cooper der ki bana hediye vermekle bana aslında bir sorumluluk verdin.sana aynı fiyat değerinde bir hediye alma sorumluluğu.:D yani ben hiç sevmem sevgiliye hediye almayı da sevgililer gününüde. anne baba kardeşe alınır tabi.

0|0
    1|0
    • katılıyorum biri daha paahalı aalacak falan filan saçmalık

• ben sadece sevgililer gününde alınmasına karşıyım bence doğumm günlerinde kesinlikle alınmalı

• ben ikisine de karşıyım .doğum günü sadece kutlanır .hediye işi gereksiz bence

• bi anlam ifade etmesi için bu yıl sevgili bulmam gerektiğini :)

0|0
    0|0
  • Tamamen ticari bir olay

0|0
    1|0
    • kesinlikle para tuzağı.evliler pırlanta alsın , üniversiteliler gümüş alsın , liseliler saaat kazak vs alsın , ilkokullular parfüm alsın diye yapılmış. Aşırı saçma buluyorum

• seks düşünme konusunda, aşırı cüretkar miniler dekolteler ve nerede ise kilotluçorap kadarince taytlar ?

• herkesin kendii görüşü beğenisi giyen giyer karışamayız

• Bati kültürün ticaret anlayisi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu soru neden hergün 1001231 kere soruluyor :(

0|0
    1|0
    • benim başlıgım bu olabilir ama asl sormak istediğim böyle düşünüyor olmakta haksız mıyımdı detayları okusaydın keske.

• bana eksi vermiş olsanda, okudum yazını, bende bu duruma ticari olarak bakıyorum, özel degil sadece mecburi bir gün oldu artık, istemesende, zorla bir hediye almak mecburiyetinde kalıyorsun, herkeste bir telaş, bir zorunluluk, çiçek fiyatlarına ve oyuncak ayılara zam gelir, dükkanlarda hemen sevgililer günü kampanyası adı altında bir sürü kazık fiyat gelir, anlıcagın seninde dedigin gibi herkesin aynı anda yaptıgı birşey özel degil, kamusal alana giriyor

• kamusal alan mı yapma Allah aşkına sevgilin senin düşüncelerini biliyorsa sana hak verir ve siz kutlamazsınız olur biter yani mecburilik değil ilişki ile alakalı tamamen.eksi vermekte haksız sayılmam yani bu tarz sorular ok soruluyor olabilir demekki insanların tartışlmak istediği bir nokta var merak ettikleri var ki soruyorlar yani

Yükleniyor...