Kardeş ayagına bırılerını denetlerken hepten sogutacagınızı düşündünüz mü?

valla soru gayet net kardesım dedıkten sonra karsısısndakını kazanmaya cesaret eden var mı? ben yapamıyorum buz oluyorum o dakika

Güncellemeler:
bu sorunun sonucu: sadece kan bagı kardeslerımız kardesımız onun harici kardeşim demek sağlıksız sonuclar doğuruyor. sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlara ve kendinize bunu yaşatmayın iyi geceler :)
bütün cevapları en iyi cevap secmek gibi bir hakkım yok sanırım hepinize tekrar teşekkür ederim :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• öpeceğim insana kardeş demem

1|0
    0|0
    • de mi kardes deyıp sonra toparlamaya da calısılmaz

• sen bilirsin tabi belki ben yokluktan herkese şans vereyim diyorumdur :)

• sen de kendıne göre haklısın ne dıyım :)

Erkekler Ne Diyor 6

• yanlışlıkla bacım moduna bağlasam kendimi dövesim geliyor mümkün ama gerçekten kardeşim modundayken içinde birşeylerin kıpırdar olmasındaki kadar kendinden iğrenmeni sağlayamaz

1|0
    0|0
    • daha acık olur musun acaba

• salakmış seni kaçırmış o zaman duysa kafasını duvarlara vurarak kendini imha eder yazık duymasın

• duyamaz zaten dıyomusum buradan cıkıyomus :D gec kaldı napacan

• ben hiç bir kıza kardeşim diye hitap etmem :)

1|0
    0|0
    • karsıdakı de demez tanıyosundur. pat bı kardeş gelir muhabbet kardes muhabbetı olmamasına ragmen anlatabılıyo muyum

• mantıklı ya gercek kardesın olmayınca kardesım nedır ki ademden mi :) sen haklısın

• eyvallah :)

• bir şey anlamadım.

1|0
    0|0
    • ya mesela benı kardesı olarak mı görüyor dıye kardesım dıyıp dedıgı kısının nabzını ölçüyor. ben senı kardesım olarak gormuyorum mu dememızı beklıyorlar kı acaba bunu düşünüyorum çünkü çok iyi muhabet kardesım gelıyo konusuyosun kardes gıbı degıl ne yani nedır bu

• bilmem ben yapmadım hiç öyle ne kardeşi

• o seni denetlemezse başkası ondan soğuyacak belkide:)

1|0
    0|0
    • nasıl yani :D

• zaten bunu gördükten sonra yanından bile geçmem o hareketin:)

• kimse gecmesin de zaten zor toparlanıyo ınsan

• Birine hem kardeş gözüyle bakıp hem ilgi duymak karmaşası olabiliyor.Genelde utangaç erkelerin tavrıdır bu davranış ama niyet herzaman açıklıkla belirtilmeli karşı tarafa bence

0|0
    0|0
    • işte benım hallerımden sonra oldu zaten alttakı yorumlarda falan boyle soyluyorum zaten.. ama onu dedı ya tamam dedım artık otesı yok

• sabah sabah başlığı okuyamadım la bu ne diyo dedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben hic bir erkekle kardes olamadim inanmiyorum kardeslige

1|0
    0|0
  • ben yapamam. kardeşse kardeş kalsın.

1|0
    0|0
  • bende yapamam

1|0
    0|0
    • yani en dogrusu bu gelıyor bana karsıdakının kafasını merak edıyorum hıc mı düşünmez bunu acaba..

• sana kardeş gibi yanaşıp sonra asıldımı

• ya boyle olmustu ama eskıden. şimdi onla ilgili degıl baskasında gördüm hiç kardes gıbı bı muhabbet yok yıldız, ay, senı asla'lar var kardes mesajı gelıyo ne yanı ne demek ki

Yükleniyor...