Böyle bir kızın başkasıyla olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız

kız sizi sevdi fakat siz de sözde hoşlanmanıza rağmen binbir bahaneler ağırdan satmalarla uyuz davrandınız. kendinizden uzaklaştırmaya çalıştınız. kızda artık sizin onu umursamadığınızı düşündüğü için başkasını buldu. ne hissedersiniz:( bunu yapmalıyım değil mi? en azından biri benimle ilgilenir kendimi hiç iyi hissetmiyorum yaşa takılmayın yanlış

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• bi erkek aşık olmadıktan sonra bir şey hissetmez o kıza..ha belki hoşlantısı aşka dönüşür zaman bu getiri götürü belli olmaz ama sırf o ne düşünecek diye başkasınla çıkma çünkü onu hepten kaybedersin en azından duyarsa.. yeni bir ilişkiye de karşındakini mutlu edebileceksen başlanır üzeceksen değil sonrakilerin suçu ne

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kız haklı derim :)

0|0
    0|0
  • İkilem yaşama. Kararlarını netleştir. Onu mu istiyorsun Yoksa Başkasını mı ? Ve asla sırf ondan vazgeçmek için bir insanla sevgili olup kalp kırma.

0|0
    0|0
    • onu istiyorum tabiki ama o benim olmayacak orası da ortada

• Demek ki beni sevmiyormuş diye düşünürüm. O kadar lakayt davranamaz seven çünkü ve şu hissettiğiniz her halta da sevgi demeyin. Bence sen onu değil kendini seviyorsun. Başkasını bulmak için yüz vermemesi gibi bir kılıf uydurup kendine bahane yaratıyorsun.

0|0
    0|0
    • Karşılıklı oturup konuştunuz mu?

• onu seviyorum ama acı çekiyorum kesin unutmam lazım. keşke arkadaş kalsaydık kardeşim olsaydı kuzenim olsaydı da bu durumlara düşmeseydik be:D insan olarak seviyorum yani

• Bişiler yaşadınız mı yoksa hiç çıkmadınız mı? onu sevdiğini falan söyledin mi?

• Allah yolunu acik etsin derim

0|0
    0|0
  • kendınden uzaklaştırmaya calıstıysa onun ıcın bıtmıştır bence

0|0
    0|0
  • Ya bundam emınsen dusunecek bırsey yok

0|0
    0|0
  • kesinlikle yapmayın...kesinlikle :((

0|0
    0|0
  • yap valla. her gece ayrı bir barda, ayrı çocuklarla vur patlasın çal oynasın. Bas bas paraları leylaya bir dahamı gelecez dünyaya...

0|0
    0|0
  • ilgilenirim ama yaşa takılmayın yanlış demişsin yaş kaç ve nerdensin

0|0
    0|0
  • Başka kollarda mutlu olabilecegini sanıyosan yanılıyosun yavru

0|0
    0|0
    • mutlu olmak istemiyorum mutsuz olmamak istiyorum sadece

• ortak hatalar ve onun çekimser kalması kestirip atması

• Mesaj at konuşalımmı diye veya konuşmak istermisin diye istemesse ya da cevap vermesse pek yapıcak bişi yok bidahada yazarsan gerizekalısın hem yükünüde hafifletmiş olursun denedim olmadı hesabı yeni sevgili de ilaç olmıcak ama madem çok istiyosun dene belki işe yarar.

• yok öyle bir sevgi bunun adı sadece hoşlantı geçici bir heves...

0|0
    0|0
    • ne zaman geçer bay çok bilmiş

• teşekkürkür ettim :) sen de inş rus kızlarından kurtulur bir türk kızı bulursun :))

• rica ederim:)) neden beddua ediyorsun bin tane gönlüm olsun türk kızlarına vermem çünkü rus kızları bir melek:))

• Asla yapma

0|0
    0|0
  • Etme pişman olursun

0|0
    0|0
  • Yanı başıma gel ben seni hak ettim, yolum sana varmaz. Aklım hiç almaz almaz oh. Yanı başıma gel ben seni hak ettim, aşka engel konmaz, sensiz hiç olmaz olmaz oh derdim. :))

0|0
    0|0
    • dumanın şarkısı mı bu

• Töbe de. Ne dumanı? Aynur Aydın tabi ki. :)

• hmm tamam hatlar karıştı

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun tam tersi bir durum bir erkekte oldu. Beni sevdiğini söyledi falan. Bende uyuz davrandım. Bi baktım sevgilisi olmuş hemennnnn.. E tabi karışamaz sorgulayamazsın ama tek düşündüğün "buda böyle biriymiş işte" oluyor..

0|0
    0|0
  • birinden etkilendiğini ya da ilgilendiğini belli edebilirsin degerli olmak için ama bence okadar gemileri yakma.

0|0
    0|0
  • bence birşey hissetmezler

0|0
    0|0
Yükleniyor...