Dogum günü mesaji....

iki hafta sonra eski sevgilimin dogum günü var acaba mesaj atsam mi yani dogum gunu mesajji ? peki ne yazayim sadece dogum günü kutlu olsun yazmak istemiyorum yani güzrl olsun acaba yazam kötü mu olur yoksa ... siz ne düsünürdünüz ve ne yazardiniz

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kararsız gördüm seni.

Yazarsan düşünceli davranmış olursun, yazmazsan bir etkisi olmaz. Yani bir şey bekleme. Hı istediğini düşünsün, sadece düşünür yani, bunun artısı eksisi yok. Buna pek takılma.

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• amacın barışmak anlaşılan :) bence normal mesaj at, zaten o mesaja vereceği cevap ya da vermeyeceği cevap onun düşüncesini ortaya koyar.. Eğer eski sevgilin barışmak istemezse güzel mesaj atarak onun egosunu tatmin etmiş olursun. Gerçi mesaj atarak her türlü eski sevgilinin egosunu tatmin edicen.. BENCE ATMA :)

0|0
    0|0
  • Adi ustunde eski bisey yazma bence

0|0
    0|0
  • çöpten eski elbiseyi alıp tekrar giyermisin? Neden eski sevgiline mesaj atmak gereği duyuyorsun. Zaten bitmiş gitmiş.

0|0
    0|0
  • yeni bir sevgili bul bence psikoljine daha iyi gelir bence eski adı üstünde ESKİ

0|0
    0|0
  • Az bir saairligim var sana yardim edebilirim eklersen ozelden yardim ederim mesaj konusunda

0|0
    0|0
  • ne kadar duygusuz bir kızsın ki k.s ye gelmiş bizden yardım isteyip en iyi cevap ile arkadaşının doğum gününü kutlayacaksın. Neden kopya çekiyorsun... içinden geçen hiç mi güzel duygu yok..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olsam kutlamazdım eski eskide kalır :D

0|0
    0|0
  • Simdiden tasasi düşmüş. Atma tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...