Ne yapmalıyım arkadaslar

su an 1.5 yıldır sevgilim var aramız iyi hiçbir sıkıntı yok yazın ben facebook aratmalarında eskı sevgılısını arattıgını gordum nerdeyse hergun bakmıs bana dedıkı unutamamaktan ıcımde bısey kaldıgı ıcın degil dedi beter olsun dıye bakıyorum dedi kötü olmasını görmek istiyorum dedı bende birdaha bakma dedim söz verdi bakmayacagına dair neyse bugun arkadasının facesı bılgısayarımda acık kalmıs arkadasının facesının sıfresıde sevgılımde var gırıyor neyse ondada aratmalara baktım yıne gordum eskı sevgılısını arattıgını cıldırdım söz vermesıne ragmen tekrar bakmıs yıne aynı seleri söledi yeminler etti seni seviyorum dedı bir başkasını degil dedi eşim olarak görüyorum dedi kötü olmasını görmek ıcın bakıyorum dedı sevmıyorum dedı unuttum dedı ama kötü olusunu görmek istiyorum dedi napmalıyım arkadaslar kafam karışık ayrılamıyorum bir türlü ne yaparsa yapsın cok sevıyorum ve onunda cok sevdıgını dusunuyorum nerdeyse hemen hemen hergunumuz bırlıkte gecıyor bır turlu ayrılamıyorum yapamıyorum ciddi düşünüyorum ama kalbim cok kırık güvenim sarsıldı .s

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşım gerçekler bazen acı olabilir fakat içinde şifa vardır sanırım eski sevgilisi kızın kalbine imza atmış haliyle buda normal bir durumdur sizde zaten bu durumu bilerek kızı kabullenmişsiniz ki anlatışınız öyle ki yanlışda değil doğru bir davranıştır sizin yaptığınız . ikincisi siz kızın kalbine ikinci bir imza atabilirseniz size tutkuyla bağlanır fakat biraz güçtür ama yapılamayacak bir şeyde hiç değil yeterki nasıl atacağınızı bilin güvenide asla ihmal etmeden yapmalısınız yoksa karmakarışık bir hal alır güven çok önem arz eder ilişkilerde kıza güveninizi aşılamalısın asla unutmayın bunu. GÜVEN !

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• istemeden olan bişey bu bende bazen bakıyorum eskiye benden sonra napıyo nasıl diye :) takma bence seviyorum diyosa fazla üstüne gitme

0|0
    0|0
  • o kadar sorun etme bence merak denilen şey sanırım artık hayatlar o kadar kolaylaştki bir tıkla bakıyosun benim evli çocuk sahibi arkadaşlarım var onlara sormuştum bigün meraktan onlarda baktıklarını ama sevdikleri için değil naptıklarını merak ediyo insan acaba evlendimi çocuğu var mıgibisinden

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyo. Seni gerçekten sevse, onu gerçekten unutmuş olsa, o kişi umrunda olmazdı, sürekli ona bakmazdı facebooktan . Ayrıl o kızdan hayır gelmez daha. Onun aklı eskide kalmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir kalpte iki kişi olmazz. bir insan birinin neden kötü olmasını hem de her gün ister. çünki hala aklı ondadır ve acısı vardır. seninkininde aklı hala onda arkadaşım, üzgünümm. seni teselli olarak da kullanıyo olabilir...

0|0
    0|0
  • Hala aklinda o eski sevgilisi var, bir an once ondan kurtulmalisin

0|0
    0|0
  • onun sana saygısı kalmamış belli sen de ona saygı gösterme bundan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...