Bir kızın aklını karıştırmak bu kadar kolay mı? Sevgilisini seven kızın aklı karışır mı?

Aynı sınıfta olduğum, 2 yıllık ciddi bir ilişkisi olan güzel bir kız var. Kızdan başlarda inkar edemem ki hoşlanıyordum, ona bakarken çok etkileniyordum- hala da böyle bu durum. Ama ben ona ne zaman baksam, o da bana bakıyor. Ve içi geçiyor resmen kızın ya eriyor.. Üstelik yanında erkek arkadaşı da var ve kendi erkek arkadaşını çok seviyor gibi. Bi kızın aklını karıştırmak bu kadar kolay mı sizce? Yoksa bu kız mı ayran gönüllü?

• Gerçekten seviyosa karışmaz
    50% (7)60% (3)53% (10)Oy Ver
  • Kızların akılları herzaman daha çabuk karışır.
    21% (3)40% (2)26% (5)Oy Ver
  • Bu kız, ayran gönüllüdür.
    14% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Kız sevgilisiyle mutsuzdur, seni seviyordur.
    15% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten seviyosa karışmaz bu kdr basit

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• o yaşta bir kızın tüm duygularını net biçimde adlandırması mümkün değil. yani elbette kafası karışabilir, bu onun ayran gönüllülüğü ya da kişilik zaaflarından ziyade, duygusal olarak olgunlaşmadığını gösterir.

fakat elimizdeki tek veri bakmaksa, sen ona baktığın için o da sana bakıyor olabilir, erime kısmı sen öyle görmek istediğin için olabilir; hiçbir duygu hissetmiyor olsa bile bir kişinin onla ilgileniyor olması egosunu okşuyor olabilir... bu konuda da net bir yorum yapmak pek mümkün değil yani.

2|2
    0|1
    • bu cevap durumu gayet iyi özetlemiş.Bu cevabı iyi değerlendir zira bu cevap hem kendi başımızdan hemde yakın çevremizdekilerin başından geçen bir olayı açıklıyor

• sevgilisiyle senin bilmediğin bir sorunları olabilir böyle ise evet kafası karışır

Ama kendimi düşününce eğer birini seviyorsam bırak kafamın karışmasını etraftaki erkekleri fark bile etmiyorum

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • sevgılısını gerçekten seven kızın aklı karısmaz.ama sevgılısı sadece lafta sevgılıyse aralarında cok sorun varsa ozaman kafası karısabılır

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Gerçekten seviyosa karışmaz,duymaz onları

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Gerçekten seviyorsa güven sağlamıştr karşı taraf yani gözüyle birşey görmediği sürece aklı karışmaz

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerçekten seven kişinin aklı maklı karışmaz abi! onun sevgisi temelsiz bir inşaat gibi bence..

0|0
    0|0
  • A şıkkı.

0|0
    0|0
  • karışmaz bu yaa

0|0
    0|0
  • Sana bakınca eridiğini nasıl anlıyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...