Siz erkekler bu durumda nasıl davranırdınız?

bır kızdan hoşlandınız fakat ıstekler farklı olduğu için olmadı.o kızla arkadaş kaldınız.kızı ıstemeyende sızsınız.fakat kız sızı sevmiş.her zorlukda yanınızda olmuş.sıze iş için referanslar bulmuş.hatta kendı referanslarını sızınle paylaşmış.kurum sınavlarına gırıp kazandığınızda mulakat için torpıl aramış.kursa gıdemedığınız için ders notları toplayıp kargoyla yollamış.bazı ıhtıyaçları nızıda hedıyeetmış.sonra erkek işe gırmiş para kazanmaya başlamış.yardımeden kız busafer zor durumda.kardeşi hasta yoğunbakımda.2kez sormuş durumunu ve bıdahada aramamış.aradan 2ay geçmış halını hatrını sormamış.sorum şukı butun erkekler boylemı.yanı kendı işlerı güçlerı hayatları yoluna gırene kadarmı herşeylerı.hemen boyle sırtmı dönersınız

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes aynı diye bir kaide yok.

Yazdıkların gerçekten de önemli şeyler ve karşındaki insan bu durumda vefa borcu hissetmeli lakin gördüğüm kadarıyla oralı olmamış.

Özetle ERKEK var bir de ADAM var... İkisi ayrı şey..

0|0
    0|0
    • çok haklısın.

• Allah bılsın yaptıklarımı o farketmesede olur.teşekkurederım

• Rica ederim..

Erkekler Ne Diyor 6

• bütün kızlar buradaki kız kadar fedakar mı sence? eğer böyle değilse genelleme yapmamız ne kadar mantıklı?

0|0
    0|0
    • değil tabıkı.ama erkeklr bazı şeylerı daha çabuk unutuyolar.yada ben yanlış duşunuyorum

• doğrudur benim de başıma geldi baya ama insanımız böyle maalesef yapacak bir şey yok

• evet.

• geçmiş olsun öncelikle.Allah yardımcınız olsun.malesef öyle karektersiz hemcinslerimiz var ama herkes aynı değildir...bence arkadaş edinirken ya da birine eş gözüyle bakarken önce iman noktasında bir inceleyin..Allah korkusu olmalı gerçekten

0|0
    0|0
  • bence ıyı yapmış.bu devırde yardımcı olanı domaltıyorlar.

0|0
    0|0
    • nedıyosun ya.hakkeden çapulcusun

• tam bir erkek gibi davranırım

0|0
    0|0
  • 5 parmağın 5 i 1 değl sen erkekle değil öküzün 1i ile ilişki yaşamışın

0|0
    0|0
  • safff karıı senıı

0|0
    0|0