Yaratıcı fikirlerinize ihtiyacım var dostlarım

kendinize ve sevdiğinize aynı aldığınız bişeyi ona nasıl sunarsınız ? örneğin (doğumgünü ya da yıldönümü ya da sevgililer günü, yılbaşı.. ) aynı olan birer çift kazak, bardak ya da saat aldınız ona nasıl verirdiniz ?

kazağı içinize giyip ona paket şeklinde ya da saati kolunuza takıp ona kutuda bunun gibi fikirlerinizi istiyorum

Güncellemeler:
çiftten kastım aynı model filan

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• valla güzel bir boxer al seksi falan olsun giy onu sana bunu aldım de delirir (ben yazarken bile bişe oldu bak ) :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence çift bişey alma derim saçma oluyo çift şeylere birlikte karar verip almak en matıklısı

0|0
    0|0
    • benzeri şeyler

• ya hediyede mantık ona özel olmasıdır ne biliyim sen hem kendine hem ona alıyosun saçma bence tabi sevgililer günüe olabilir ama doğum günü için saçma doğum günü gibi onun özel bir gününde sende kendine heyide alıyosun ?

Kızlar Ne Diyor 1

• bende sevgilime aynı şeyi yapmayı düşünüyorum ama ne alsam karar vermedim .herşeyi beğenmeyen biri sade, ne alsam bilemedim sende o konuda yardımcı olur musun? kazak mesela giy sonra ona verince üstündekini göster . saat ile olan fikrinde güzel. başka ne alabilirsin ona göre fikir söyleyeyim

1|0
    0|0
    • canım zevklerinizi pek bilmiyorum ama aklıma gelenler bunlar yine ilişkinize göre sen karar ver :) saati nasıl sunabilirim bunun için fikir versen :)

• tamam teşekkürler :)

• bende teşekkür ederim :)

Yükleniyor...