Başkalarının ne düşündüğünü düşünmektenn .... :(

Uzun süredir yalnızım bakıyorum 5 kişiyle çıkmışım hiçbiri bana aşık olmamış.. en uzun ilişkime bakıyorum 2 ay. yüzüne bakılmayacak biri değilim. kendime göre güzelim. itici de değilim sorduklarıma göre. huylarımda da kötü değiliim. ama sanki herkes bana gıcık oluyormuş gibi geliyor. sanki hep dışlanıyormuşum gibi. Kendimde arıyorum hep problemi. sürekli espri yapıyorum hep gülüyorum kendimi nasıl dizginleyebilirim. Nasıl kendimi iyi hissedebilirim. Ben insanların düşüncelerini çok takıyorum kafaya farrkındayıımm.. Ama insanların düşüncelerini de ele almak zorundayım. İnsanların beni sevdiğini görmek istiyorum artık.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yaşında ilişkilerin kısa sürmesi normal.. 2-3 sene sonra çıktığın kişiler de sen de ilişkilere daha ciddi bakacaksınız bu yüzden kendine yüklenme. Ayrıca ne gariptirki insanın en güzel olduğu yaşlar kendisini en çirkin hissettiği yaşlar oluyor. ileride daha güzel olmayacaksın fakat kendini çok daha güzel hissedeceksin...Şimdi rahatla ve zamanın geçmesini bekle.

1|0
    0|0
    • Haklıısın... Ama yaşıtlarımın ilişkileri 8-9 ay sürüyor kiminin 1-1.5 sene.. Benim bırak bir uzun soluklu sevgilim olmasını daha başımı omzuna koyabildiğim bir sevgilim olmadı ki. Bu çok koyuyor bana.. (Duygusal bir insanım biraz :) )

• Aynen kesinlikle haklısın..

• Ben çıkıyorum beni arkadaş listene ekleyebilirsin.

Sevgiler.

Erkekler Ne Diyor 7

• onlar için çaba göstermediğinde seni seveceklerdir

1|0
    0|0
  • valla başkasının ne düşündügü artık umurumda değil

yoksa nasıl bonus olurdum o_O ?

1|0
    0|0
    • Öyle demekle olmuyor işte, insan takıyor kafaya.

• cocuk olduktan sonra bir anlamı yok . kendi fikrim.

• Haklı olabilirsin..

• önce hep bu benden kurtul, devamı çorap söküğü gibi gelir kasma bu kadar takıntılı oldukça sana daha beter batırırsın

1|0
    0|0
    • ilk cümleni anlayamadım; "Hep bu benden kurtul" derken?

• Allah razı olsun, kendinden ödün vermediğin sürece oluyor valla :)

• İnşallah.. :)

• Kendini tipsiz hissediyor musun

1|0
    0|0
  • 5 kişiyle mi çıktın ? en fazla 2 ay mı sürdü ? ya arkadaş bu zamandaki aşklara inanmıyorum artık

1|0
    0|0
    • Ya 5 kişi dediğim çocukluk kafası işte. Ben çıktıklarımı sevmiştim ama zaten de hep terkedilen oldum.

• kusura bakma ama biz buna kaşar sendromu diyoruz

0|0
    1|0
    • ne alaka afedersin? Biraz aç bakayım şunu?

• Çok uzun olunca okumuyolar diye kabataslak anlatıverdim ya ondan oldu öyle..

• e işte öyle anlatırsan cevabı yapıştırırlar alınmıyican

• sen git tedavi gör sen hayatda yolunu sasırmıssın kesin birilerinin basını yakarsın

0|0
    0|0
    • ne demek istiyorsun? neden böyle düşündün?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...