En iyi kaleci kimdir?

Bana göre tartışmasız manuel neuer tabi her kalecinin farklı özellikleri var.Manuel neuer mükemmel refleksleri mükemmelin ötesinde olan bir kaleci.

10 yıl önce deseniz casillas derdim ama ne olduysa oldu baya düşüşe geçti.Çok iyi refleskleri olan bir kaleciydi dünyanın en çok penaltı kurtaran kalecisi seçilmişti.

• Manuel Neuer
    0% (0)71% (5)50% (5)Oy Ver
  • İker Casillas
    33% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Buffon
    0% (0)14% (1)10% (1)Oy Ver
  • David de gea
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Petr Cech
    67% (2)15% (1)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Eray İşcan der ki; Petr Cech

0|0
    0|0
  • ben MUSLERA derim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• En iyi tartışılır birden çok var ama gelecek için bence en iyisi Atletico Madrid kalecisi Thibaut Courtois

0|1
    0|0
  • A şıkkı dedim bir de kalecilerin en iyi olduğu dönem 30-34 arası olduğunu düşünürsek o yaşlara gelince çok daha iyi olur bence.

0|0
    0|0
  • Roman Weidenfeller,Manuel Neuer,buffon,cech

İlerideki kaleciyi sorarsanda bundan bir 2 yıl sonrasında onur kıvraktır ki bence bu kalecilerden daha guzel ama bı karşılaştırma yapmak lazımt abiyykide

0|0
    0|0
  • Iker Casıllas ne olursa olsun tek geçerim.

0|0
    0|1
  • kesinlikle manuel neuer dünyanın en iyisi ama Borussia Mönchengladbach'ın kalecisi Marc-André ter Stegen'de bir kaç yıl içinde dünyanın en iyileri arasında olur takip etmenizi öneririm

0|0
    0|0
    • almanlar birinci kalecilik işinde ya.

• kalecilik olsa iyi bana göre dünyanın en kaliteli futbol ligi hastasıyım yavv adamların statları, tesisleri falan müthiş

• yani baştan yetiştirme diyelim disiplin olsun yani el attıkları her şey tıkır tıkır işliyor.

• bana görede neuer önceden casillas derdim ama bence neuer inanılmaz bir kaleci.

0|0
    0|1
  • sana ilk 3 ü sayayım içimde kalmasın :D

1- Manuel Neuer

2- Thibaut Courtois

3- Fernando Muslera

0|0
    0|0
  • petr cechi görünce aklıma nihat kahveci geliyor niyeyse :D

0|0
    0|0
    • adam hayatının hatasını yaptı.Son dönemlerinde ki düşüşlerini o maçtan sonra mı yaptı acaba?

Adam 2 veya 3 sene kötü bir performans sergiledi.

• olabilir gerçekten büyük hata yaptı ama atmosfer vesaire büyük etken Türkiyedeki agresif oyun hiçbir ülkede yok gerçektende buda korkutuyor oyuncuları agresif derken sertliği kast etmiyorum başka bir yapı hırs azim vs

• Neuer bence de çok iyi.

0|0
    0|0
  • buffon en iyisi...

0|0
    0|0
  • Ben Canizares çiyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...