Akp veya akpliler neden sürekli demagoji yapıyor

Bir kaç sorum var öncelikle.Başbakan yolsuzluk yaptıysa kanıtınız var mı diyenlere şunu sorayım,bakanın ali ağaoğluna Büyük patrondan izin çıktı demesi ne demek?Burda bahsedilen ''Büyük Patron'' kim?

Cemaatle neden 11 sene sonra tartışmaya başladınız?Eşşek öldü ortaklık bozuldu mu?Çıkarlarınız mı ayrı düştü?Cemaat şöyle böyle diyorsunuz,bu adamların ne olduğunu 11 sene sonra mı anladınız?Okyanus ötesi selamlar gönderirken böyle demiyordunuz?Marmarayı yaptık ettik diyorsunuz,marmaraya devlet tarafından tek kuruş para harcanmadı,yapımını ve parasını japonlar karşıladı,hoş babalarının hayrına değil yapıp işletecekleri için senelerce,şimdi bu koşulda siz nasıl yapmış oluyorsunuz?Geziciler binmesin başbakan yaptı diyordunuz,biz japonlara karşı mı eylem yaptık nedir anlamadım?İmf borcu ödedik diyorsunuz,nasıl ödedi,başka yerden borç alıp ödedi,kısaca sadece borçlu olduğumuz değişti borç gene aynı.Savaş uçağı yaptık tank yaptık ülke gelişti diye haberler duyup ortalıkta konuşuyorsunuz peki hiç araştırmıyormusunuz gerçekten yapıyormuyuz diye?Savaş uçağı değil helikopter bile üretmiyoruz komik değil mi?Tankı akp döneminden önce üretiyorduk zaten.214 açılış yapıldı,214 ün 90 ı taksi durağı,30 u saat kulesi,komik değil mi ve bunu sanki 214 fabrika açarmış gibi gösterişle yapıyorlar.Yakında logar kapaklarını kapatıp tekrar açmasından korkuyoruz :) Bu yazdıklarıma demagoji yapmadan net cevap verebiliyorsanız buyrun.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Başbakan açıklayamıyor bunlar nasıl açıklasın :D Bir kişinin onurlu,dürüst siyaset yaptığını anlamak için siyaasete girdikten sonraki kendisinin ve ailesinin mal varlığına bakacaksın.Mesela ecevit mesela bahçeli mesela kılıçdaroğlu..Kılıçdaroğlunun abisi izmirde inşaatta bekçilik yapıyor.Bir akp li bunu bana açıklasın ? ikincisi Başbakan nasıl dünyanın en zengin 13. başbakanı oldu ?

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Seçim geliyor ,toparlayacak bir şey kalmadı anca "çamur at izi kalsın" ve "mağduriyet edebiyatı" yapmayı biliyorlar... iyi bilirler...

O şekilde geldiler, vatandaşı ülkeyi vatanı mağdur ettiler. Ve gidecekler inşallah..!

1|2
    0|1
  • Tebrik ederim:))) Cevaplari merak ediyorum acikcasi:D

0|2
    0|0
  • çünkü insanlarımız saf oğlumu bile affetmem diyor ama kımse sormuyor 1 ay gectı neden sımdı delıllerı ortadan kaldırdıktan sonra oğlunu affetmeyecegın tuttu

0|2
    0|0
  • Gidecekler, gidişin ayak sesleri..

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Yazdıklarına bir kısım cevaplar vereyim..

* Başbakan ın çok akıllı biri olduğunu düşünüyorum çünkü böyle düşünmek için geriye bakmak gerek.. yani başbakan aslında milli görüş ceketi giymiş birisi erbakan yolunda idi diyelim.. böyle devam ettse idi şuan burada olabilirmiydi ! Hayır.. peki ne yaptı .. bence köprü geçme meselesini uyguladı ..Cemaat gibi büyük bir güçü kullanarak derken o güçte bu zamanda birşeyler aldı zaten .. köprüden geçti.. köprüde ne vardı milli görüşü engelleyen asker içine sızmış ordu vs.. bu şekildi ileri görüşüm çıkardım gömleği diyerek kapanmayı önledi.. şimdi ise buraya gelirken (bak burası çok öneml) kaybettiklerini verdiklerini ülkemizin için çok önemli değerler tam kaybolacakken gerçeklere gerçek kimliğine geri döndü .. erbakanın yoluna geri döndü .. burada sn arınç ın hocamız meğer haklıymış süzünü hatırlatırım.. bu kısmen cevap olacaktır ak parti cemaat ilişkisine..

Gezi olaylarında cemaat vardı iyi hatırlayın polisler olaylar duruldukça ortalığı yıkıyordu burada özllikle iyi bilinir az küfredilmedi polislere..

Ak partiye belediyecilik anlamında kimsenin bir sözü olacağına artık inanmam geçen bir arkadaş burada konu açmış saolsun chp liler bile takdir ediyor ak partiyi

şimdi 11 yıldan fazla iktidar bir partinin içinde hiçmi çürük çıkmaz çıkmamalı mutlaka çıkar yolszluk varsa üzerine gidilsin diyoruz zaten .. birz her zaman yiyorlarsa azda bir şeyler yapsınlar derdik eskiden yerlerdi hiçde bişi yapmadan giderlerdi böyle düşün birde

0|0
    1|0
    • Rantta anlaşamadılar tam tersine.Amerikadır bu orduyu yönetende yani bunlar amerikanın istekleri dışına çıkmadıkları sürece gayet iyi bitirebilirlerdi orduyu,ama vardı bir rantları bir hesapları,şimdi öküz öldü ortaklık bozuldu.Gezi olaylarında cemaat yoktu,gezi olaylarının başlangıcını hiç kimseye yıkmaya çalışmayın,gezi olayları akpnin diktatörlüklerine artık dur demek için başlatıldı.Belediyeleri bilmiyorum bundan dolayı onu sormadım,ha bilen birisiyle konuşursun o ayrı.Yolsuzluk olarak

• Ben farklı bir şey söylemedim ki zaten :) Hepsi amerikanın kuklası diyorum,chp gelsede amerikanın kuklası olacağız dedim aşşağıda,belirttiğim gibi Tayyipin diktatörlükleri tek derdimiz,yoksa chp gelse de aynı mhp gelse de aynı.Tayyip hasan sabbah benzeri bir adam,iktidarı için her türlü şeyi söylüyor.Kalbindekini lap diye söyler mi bilmem ama yolsuzluk yaptığını söylemiyor ve adam her türlü şeyi yapmasına karşın hep mazlum.2 lafı var zaten meşhur,dış mihrak,oyunlar yav etme eyleme

• Oğluna yolsuzluk yap diyende mi dış mihrak?İşte israile rest çektik güya yahudi lobisi falan şovları hatırlarsın.One minute olayından sonra kamera arkasını görmüşsündür :) Resmen kıvırdı orda,benim israille bir derdim yoktur benim tepkim moderatöre diye,madem o kadar kalbinden geçeni söylüyor evet deseydi siz katilsiniz sizeydi tepkim niye yuttu?Hem ülkeye sevimli görünmeye çalışıyor,israil düşmanı güya,dindar güya ama aynı zamanda her istediklerini yapıyor bu nasıl iş.

• doğru düzgün bir muhalefet olsa ortada bunlar şimdiye çoktaaan gitmişti başımızdan ama muhalefet yok o yüzden yine bunlar gelecek seçimlerde bizim halkımız koyun arkadaşım.anketlerde soruyorlar yolsuzluk yapıldığına inanıyormusunuz diyorlar millet dış güçlerin işi bunlar diyor benim hiç ümidim yok ne konuşsak boş o yüzden.

0|0
    0|0
  • AKP'nin %68 oyla yine birinci olacağını düşünüyorum bak bunu bir yere yaz.

NOT: Hiçbir partiden yana değilim bağımsızım

0|0
    1|1
    • Gene demagoji :) Ben sana hangi partilisin veya % kaç oyla gelirler demedim ki?Bunlara bir cevabın var mı dedin.%68 nerden oy gelecek ayrıca kardeş?Chp den mi mhpden mi?Yoksa bdpden mi?Sende bunu yaz bir yere %50 den yukarı oy alamaz çünkü diğer %50 buna oy vermiyordu hele şu olaylardan sonra hiç vermez tam tersi bunlar oy kaybedecek.

• Yalanla oy mu. Mazarete bak hele. Çekemiyorsunuz adama ülkeyi soydu diye iftira atıyorsunuz. İyi olan başa geçecek seçim zamanı kimin iyi olduğu anlaşılacak

• Neyini çekemiycem :) Yolsuzluk yaptı,kayıtlar var,bakan ali ağaoğluna büyük patrondan izin çıktı derken büyük patron diyerek erdoğanı kastetmedi mi?Ülke de satılmadık yer kalmadı be,toprak satıldı.Yalan evet,çıkıp demedi mi gezi parkı olaylarında camide içki içtiler diye?Başörtülü bacıma saldırdılar diye?Savaş uçağı üretiyoruz diyor üretmiyoruz,imf ye borcumuz bitti diyor borçlu olduğumuz değişti borcumuz hala var.Daha ne anlatıyorsunuz

• Ya cidden çok mutlu oldum demagoji lafını bir tek ben mi biliyordum dedim sen çıktın hay bir yaşa :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...