Lutfen okuyun ve cevaplayıın benden hoslandıgını nasıl anlarım

Aynı sınıfta oldugum cocugun benden hoslandıgını nasıl anlarım pek konusmuyoruz ama cok suphelenıyorum aslında bemde hoslanıyorum ve bazıları onun havalı oldugunu soyluyor bense oyle degılım nasıl anlarıım

Güncellemeler:
cevaplarınızı beklıyoruum
...

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana ilgiliyse seninle sürekli konuşmak için çabalıyorsa derslerde derse kitlendiğin zaman aniden kafanı ona çevirdiğinde seni kesiyorsa sana zarf atıyorsa ufaktan kıskanıyorsa burnunu sokulmayacak işlere burnunu sokuyorsa örneğin bu kimdi neden konuştun gibisinden :)

0|0
    0|0
    • Kafamı cevırdıgımde bakısıyoruz o benım yanımda oldugunda bazıları ımalı bakıslar atıyor en son sordugumda arkadasım sen anlarsın dedı mesela bız sevgılı hakkında konusunca bızı dınlıyor arkadasım soyledı ve bakısma cok var en sonda arkadasıma bısey solemıstı bende onlara bakıyodum bana baktı ve gulumsedıı :)

• Ondan hoşlandığını hissettirmelisin biraz daha sıcak davran ona karşı biraz karış birazda kıskan sosyal paylaşım siteniz varsa fotoğraflarını beğen aşk sözleri paylaş vb

• ıstek gonderdımde kabul etmıyor face ısteklerım gıtmıyo galıba baska bı arkadasımdada kac kere dnedıktn sonra gordu kabul ettı ya da bılerek kabul etmıyordur bılmıyorum

• Bakışlarından anlaşılır .

0|0
    0|0
    • zaten her kafamı cevırdıgımde goz goze gelıyoruz

• göz göze geldiğimizde birkaç saniye kaçırmasa ve gülümserse

• Hıım tamam :) zaten ben cok gulerım hep guluyo oluyorum baktıgında

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...