Body İle Ugraşanlar Bana Bir Beslenme Programı Yazabilir mi Lütfen

Body İle Ugraşanlar Bana Bir Beslenme Programı Yazabilir mi Lütfen?

İyi hoş Salon güzelde hocası pek takmıyor bizi protein al diyor bol bol salıyor başından bende buradan size sorayım dedm bana uygun bir beslenme programı yazar mısınız 1 hafta oldu başlayalı boy 178 kilo 70

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• sen kendi günlük yediklerini saati saatini yaz. bana eklemeler ve çıkarmalar yaparak sana yollarım.

0|0
    0|0
    • Ya sormak istediklerm var benimde izninle sorabilirmiyim

• veya bimden 5TL'ye derya ton balığı al.

2 tane büyük paket veriyor. öglen ve akşam olmak üzere yersin birer tane.

hem ucuz hem büyük paket.

• hakket o kadar pahalı mı ilginç doru ben tavuk alam 5 liralık günde hem dogal hemde tadı güzel :D

Kızlar Ne Diyor 2

• günde kilo başına 1,5 gram protein alman lazım işte besin değerlerine bakıp ayarla kilolu değilsin ayrıntılı istersen mesaj at yaziim

0|0
    0|0
    • Walla sabahları şunu bunu ye öglenleri onu akşamları bunu ye gibi ayrıntılı olursa süper olur

• Diyetisyen daha iyi yazar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sabah akşam pilav ayran

0|1
    0|0
    • hakket mi :D pilav yoğurt olmaz mı

• :D vucut agırlığın x 2 gr protein tuketmelisin "günlük" ornek 70 kg = 140 gr protein gibi protein spor ile kaslarımız yorulduktan sonra gelişimi için gereklidir antreman esnasında karbonhidrat tuketmek mesela hızlı enerji veren meyva suları gibi.. oan tüketeceğimiz enerjiyi karşılayacaktır Aslında düzenli beslenmek düzenli uyumak yeterli sadece günlük protein zor çünkü 300 gr etten 140 gr protein anca cıkar hayvansal gıdaların proteini bitkilerden aldığımız proteinden daha kalitelidir

• hayvanlarla aram iyi yerim hepsini :D

• Boyun ve kilon harika ben 10 kilo zayıfım senden sen zayıflamak için bol bol kalori yakman lazım yani karın kasları görünmesi için özellikle bol bol çalışmaktan ziyade yağ oranı kalori yakman lazım yani..Kalori nasıl verilir atılır dersen de tamamen yağsız ürünleri kullanıcaksın yağsız süt yağsız beynir tuzsuz yiyecekler yani haşlanmış şeyler tavuk göğsü al ve lapa pilav ye bol bol lapa pilavı bol suyla yapabilirsin doyurucu oluyor..Protein tozu dünyanın 1 numarası olan nitroteck kullan optimum flan hikaye bende nitroteck alıcam çevremde kullananlar baya bir memnun... yulafıda protein tozuyla karıştırıp sıcak su ekleyip içine şekersiz fındık ezmesi katarsan 10 numara bir yemek sistemin olur.. çeşiti gelirine göre arttır..gününde saatinde ye uyku düzeni ve günde 1.5 saat düzenli bir spor karın kasları 3 günde bir çalış yoksa pek bişey yapamassın karın kasları obur kaslarla beraber calısıyor cunkı fazla yorma karın kasları en cok calısan kaslar arasında cunkii.. VALLA üşenmedim yazdım kendım uygulayamıyorum okul var gece işi var uyku düzeni flan olmayınca şimdilık boyle idare etcez..

0|0
    0|0
  • sabahları muz ye gece şeker jaybettiğim için aslında yarım muzda olur fazla şeker alma gün üçünde kahvaltı ap sonra proteinşi 2 yumurta peynir süt filan sonra öğle meyve sebze yoksa et rünleri ye ama az akşam da takıl biraz yaptığım için yazdım

0|0
    0|0
  • bol,bol kırmızı et, süt yumurta tavuk balık bu yazdıklarımı tükette öğününü kendin belirle sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Bence doğru sorman gereken soru ,ne yemem gerekiyordan öte , ne yememem gerekiyor olmalı. O beslenme programlarına harfiyyen uyman hem günlük hayatta zor , hemde masraflıdır.

0|0
    0|0
  • bunların makinesi var amerika'da giriyorsun içine vücudunun yağ ve kas oranına göre program yazıyor sana.sadece body için değil kilo almak veya vermek isteyenler içinde mevcut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...