Aziz başkanın Fenerbahçe için şike yaptığına inanıyor musunuz?

Aziz başkanın gerçekten fenerbahçe için şike yapmışmıdır ve örgüt kurduguna inanıyormusunuz ?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• ben hiç inanmıyorum aziz ve şike iki zıt kavram yani :)))

0|2
    1|2
    • biraz yanlı bir şey söyleyecem ama bence fenerbahçeyi çekemeyenlerin fenerbahçeye dur demek ve ülkemizim çalkantılı döneminde gündemi değiştirme amaçlı yapılan bir operasyondur

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 yıl üst üste şampiyonluk sözü vermişti ve iki sezonunda şampiyonluk gelmedi üçüncü yılında ise çok geride kalmıştı , şampiyonluk gelmesi için her yolu denemek zorundaydi yoksa taraftar gözünde karizması kalmazdı . Aziz yıldırım olayın bu boyutu gelebileceğini düşünemedi ,yaparım kimse hesabını sormaz efsane bir şampiyonluk ile iyice efsane olurum diye düşündü ama olmadı .

0|0
    0|0
  • Tabi ki inanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben inanmıyorum bu aziz yıldırıma dur operasyonudur o sezonda oynanan maçlar ortada allah aşkına fenerbahçe kanırta kanırta şampiyon oldu o sezon ülkede adalet mi kaldı ki adalete inanayım gündemi değiştirmek için her zaman fenerbahçeyi kullandı bu hükümet eğer ki ben inanmıyorum ama şike var neden sadece fenerbahçeye ? bülent uygun olsun mehmet yıldız olsun o sezon trabzonspordan teşvik geldiğini söyledi ama onlar çok temiz dimi . Galatasaray desen adalet bekçisi oldu tescillenmiş 92-93 sezonunda bir şikesi var eğerki temiz futbol isteniyorsa en baştan beri herkes yargılanmalı dimi yazık olan türk futboluna oluyor .

1|3
    0|3
  • Gündemi değiştirecek bir adımdır.Yolsuzluk ve rüşveti unutmadık unutturmayacağız !

link

1|2
    0|3
  • Moussa Sow: ''Benim futbolcu olduğum dönem içerisinde oynadığımız futbolun temiz olduğunu söyleyebilirim. Fakat, 2010/11 sezonuna kefil olamam. Gerçek şampiyon kimse kupa ona verilmeli. Bu, Allah katında kul hakkı yemeye girer...'

Şerefsiz takımın şerefli futbolcusu

Adamsın Sow.

0|3
    1|4
  • yapmıştır,yalnız bunu fenerbahce ıcın yapmıştır dıye dusunmek sacma,dusunelım 10 sene sampıyon olamasa nasıl kalabılır orada! tamamı ile kendı ıcın yapmıştır,kendı egosu ıcın kendı rant sevdası ıcın...

turkıyede sıke yapmayan takım yoktur(ben galatasaraylıyım!)

lakın korun gozune sokarcasına ve yenı kanun cıktıktan sonra''bana kımse dokunamaz''mantıgı ıle yapılmış bır iş var ortada,bunun bedelını odemelıler sorumluları...

once agır ceza ,ardından uefa ardından cas ve yargıtay,bu adamlar azızı sevmedıklerı ıcınmı verdıler bu kararları! hıc sanmıyorum... ortada bır suc var ve cezası cekılmelı

ben yaptım oldu,yanımada kar kalır narkamda mılyonlar var mantıgı cok cok yanlış,gereken yapılsın..

0|0
    0|0
  • Evet.

Şike yapmayan takım mı var allasen. Bizimkiler işi biraz abartmış olabilir, bende bi' zmaanlar futbol oynuyordum paf liginde bile şike dönüyordu, sen birde süper lig'i düşün..

0|1
    0|2
  • ınanmıyorum.

1|3
    0|2
  • hadi diyelim ben objektif değilim ki bence buradaki en objektif taraftar benim Yargıtaydamı objektif değil? tamam anladık tüm Türkiye fenere karsı haklı olarak futbolu kirlettiği için uefadamı fenere karşı? casdamı fenere karşı? yani tüm dünyamı fenere karsı? hala aklında soru işareti varsa sana en basit cevabı tüm dünya herkes fenere karsımıda böyle bişey oldu bak kardesim ates olmayan yerden duman çıkmaz pis bişeyler şike var ki herkes onaylıyor örgütte kurmuştur şikede yapmıştır eminim

0|1
    1|2
    • tamam ama adamlarını trde ikna etmişler ünal başkan adamla konusup dosya vermişti fb hakkında. ünal başkana ne mesela.tff adamlarla ceza vermeleri hakkında konuşmuşları hatılarsan.m.ali aydınlar neden istifa etti ?yardımcısı fb aleyhine casa yalan bilgi verdiği için değilmi ?teşekkürler yorumlarınız için

• o zaman cas da uefada kulaktan dolma işlerle görev yapıyor ya da ünal aysal dünyayı yönetiyor herkes onu dinlediğine göre link şike yapıldığını ispanyol müfettiş kanıtlamıştır herkesten bağımsız bir şekilde rica ederim ne demek

• Türkiyeye şikeyi getiren takım galatasaraydır google amcaya türkiyeye şikeyi getiren takım yaz o bile söylüyor

0|0
    0|0
  • Şike yapmasa yargılanmazdı.

0|0
    1|2
  • Fenerbahceyı savunamayanların da ...

0|0
    0|0
  • Sike yaptiysa kimse temiz dil besiktasi da galatasarayida trabzonuda satin almistir ben bir tek bu 3 macta sike olduna inaniyorum.

0|0
    0|1
  • yuvasına dönüyor

0|1
    1|2
Yükleniyor...