Anneler veya babalar sorum sizlere özellikled bayanlara

15 yasında bir kızınız var ve biriyle bir ilişkiye girmiş degil size bunu anlatıyo ve bir hata yaptıgını bidaha yapmadıgını cok pişman oldugunu soyluyo siz olsanız naparsınız azarlayıp eve mi kapatırsınız psikoloğa mı yollarsınız boyle bir durumda kalsanız napardınız biricik kızınız ve eşinizde cok sorumlu bir baba degil ona soylermiydiniz

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben eğitim almış biri olarak ve üniversite okuyorum..derdim ki kızıma psikiyatriye gidelim..ya da önce sağlık taramalarını yaptıralım..eğer öyle bir şey olduysa kürtaj yaptırmayız ve çocuğu dünyaya getirirsin..kiminle ilişkiye girdiysen ona nafaka davası açarız..hakkında tazminat davası bile açarız..haddini bildiririz..

0|0
    1|3
    • Ama sonucta kızımdada hata yok muhem bu devirde bu durum cok kotu babasına soylemelimiym nası soylenirki

• gay değilim arkadaşlar geçmişte yaptığım bir hataydı..öpüşmekle gay olunsaydı herkes gaydı.gay dudakla değil kafayla olan bir şey..

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğitim ailede başlar bir aile çocuklarına 15 yaşında bu tip işlerin yapılmaması gerektiğini aşılayamamışsa sorunu kendinde aramalıdır. Bu saatten sonra da olayı kaldırabilecek ve bu kişiye yardım edecek kişiler bilgilendirilmelidir. Baba kızı hırpalayacaksa bilgi verilmemelidir. Psikoloğa elbet gidilmelidir. Ancak ilk psikolojik telkin evde aile bireyleri tarafından verilmelidir. Sonra profesyonel destek mutlaka alınmalıdır.

0|0
    0|0
  • bu kimin başına geldi 15 yaş çocuk istismarına giriyor yapan cezasını çekmeli

0|0
    0|0
  • ya biz fazla zekiydik ya siz fazla salaktınız gelmiş hata yapmışsın şimdide kendinmi autmaya çalışıyon oho malsınız siz.

0|0
    0|0
  • Onu kaybetmektense ne kadar kızsamda yardım ederdım bırdaha bu tur hatalar yapmasın diye

0|0
    0|0
  • bi söz varya s..ilmiş g.tun davası olmaz. yaşamaya devam edecek ne yapacak

0|0
    0|1
  • agzını burnunu kırardım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani anne olmuş olsam 15 yaşında kızım olsa ve bunu bana söylese güvenim aşırı sarsılır. İster istemez bazı kısıtlamalar yapılır,belirli yaşa kadar sevgiliye olumlu bakılmaz,gittiği yerler sorgulanır kısacası güven kalmaz ama kesinlikle eve kapatmakmış telefonunu elinden almakmış okula göndermemekmiş gibi şeyler yapmazdım. Eğer yaparsam ters tepki almam çok olası hani ne çok olağanmış gibi ne de çok olağan dışıymış gibi davranmamak gerek. Sonuçta evladım her ne olursa olsun arkasında olurdum onun hayatı daha önemli iki bacak arasından..

0|0
    0|0
  • Kiz suclu değil diyemezsiniz Allah herkese akıl fikir vermiş herkes o yaşlardan geciyo ama böyle yapmiyo

0|0
    0|0
  • 15 yasındaki cocukla iliskiye giren erkek yasalar geregi suc islemis sayılıyor. Bu cocuk istismarına girer. Sikayette bulunun cezasını ceksin.

0|0
    0|0
    • :D güzel kardeşim şimdi eger böyleyse karşıdaki çömez yani erkekte 15 yaşındaysa onudamı ceza evine tıkcaklardı kızda 15 yaşında az çok zekası var heralde.

• cocuk zaten 19 koskaca adam olmus onundamı aklı yok

• tamam erkek 19 yasındaysa resıt bır adamın 15 yasındakı bır kızla ılıskıye gırmesı cocuk ıstımarıdır. sıkayette bulunun ceksın cezasını. Cocuk ıcınde psıkolojık destek alın.

Yükleniyor...