Burger kingde ben genelde adını söylemiyorum menünün 5 numaralı menü falan diyorum

burger kingde ben genelde adını söylemiyorum menünün 5 numaralı menü falan diyorum siz nasıl diyorsunuz sizce iyimi ediyorum kötümü

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben de öyle yapmıştım bir kez ama bence öyle deme ismini biliyorsan menün ismini söyle..sonradan ben ismini söylemeye başladım.artık ismiyle hitap ediyorum ama sana tavsiyem kola içiyorsan burger kinge gitme.coca colanın kolası sanki pepsiden daha üstün gibi geldi bana..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bende öyleyim söyleyebilsem bie şu numaralı menüden istiyorum diyorum o kadar takılma bir şey olmaz sıkma canını

0|0
    0|0
  • yemem <3

0|0
    0|0
  • O yüzden hep "Whopper menü" ye.

0|0
    0|0
  • fast food'a karşıyım.

0|0
    0|0
  • orada çalıştığımdan sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • ingilizcem iyidir hatta toefl da sağlam ama ben bilerek türkçe okuyorum :D sonra karşı tarafın bir düzeltişi var sanki gavur sen de türksün biz de türküz neyi düzeltiyorsun zehirli bir menü için :D

0|0
    0|0
  • bende söyleyemiyorum o yuzdende gitmiyorum

1|0
    0|0
  • -heyecan yapıyorsun

-ayrıntıcısın

-takıntılı bir kişiliksin

-mükemmeliyetçisin

-aksi bir durum yapıldığında çabuk sinirleniyorsun

-ama iyi kalplisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende aynı senin gibi yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Çok fazla takılmana gerek yok böyle bir şeye numarasını söylesen de olur adını söylerken ufak yanlışlıklar yapsan da olur.Orada çalışanlar takılmaz böyle bir şeye boşuna sıkma kendini.

0|0
    0|0
  • Ye kürküm ye, balon gibi şiş.

0|0
    2|0
  • Farketmez numarasını söylemek daha kısa ve öz garip bir durum yok bence.

0|0
    0|0
  • adını söylüyorum bir şey farketmiyo bir şekilde anlatıyorum parmakla bile gösterdiğim olmuştur aman iyisini kötüsünü düşünsen nolur:D

0|0
    0|0
  • söyleyemeyebilirsin önemli değil ben bağırarak whooper istiyorum diyorum farketmiyor ordaki çalışanlarda bir uyuz zaten dövcekmiş gibiler :D

0|0
    0|0
  • ismiyle soyluyorum.cogu senın uygulamayı yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...