Hayat ve Aşk neden bu kadar acımasız.. ?

Ben sevgilim için elimden geleni yaptım babası hep dövüyodu babasını aldım karşıma herşeyi yaptım onun için çünkü çok seviyodum ayrıldık 2 gün önce ve bugün onun yanına gittim konuşmak için aldığım cevapp;

'' Bu kadar çok uğraşma biliyorum beni sevmiyosun alamadığın amacına ulaşamadığın zevk için bu kadar uğraşmana gerek yok git ver paranı alırsın zevkini '' işte cevap buu

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Insanlar acımasız ...

0|0
    0|0
    • ama sence bu kadarı çok ağır değil mi ben şimdi buna intikam için herşeyi yapsam haksızmıyım

• istedigin sürece hersey gerceklesir ..

• istiyorum ama bir türlü olmuyo her istediğim de acı çekiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• salla gitsn panpa

0|0
    0|0
    • sallamakla olmuyo işte ben ona öyle bişey yapıcam ki bin pişman olucak bana bunu söylediği için içimde o lafı dedikten sonra bir gram sevgi kalmadı svgimi de aldı gitti sadece nefret var

• Sinirle söylemiştir "Sen beni sevmiyosun" dediğine göre kırılmış heralde umduğunu bulamamış.

Yanlış anlamış da olabilir seni öyle olmadığını açıkla. Senin elinde yani..

0|0
    0|0
    • k.bakmasın ama artık yok öyle bir dünya.. ya ben ölüme atladım onun için herşeyi yaptım babası bunu içip içip dövüyo gittim babasına saldırdım herşeyi yaptım sorun ne biliyo musun onun arkadaşı bna ben sizi ayırcam dedi nedeni de şu beni çok seviyo bunu ona söylemye gttim aldığım cevap buu

• Hadi ya o zaman sen haklı gibisin kardeş. Dediğin gibi işin içinde başka parazitler varsa iş zor.

Ama seviyosun belli ki çok fevri davranıp da sonradan pişman olacağın bişey yapmayacak şekilde haddini öğret.

• yok ben bundan sonra onunla ilgili hiç bişeyden pişman olmam ne demek o ya dedim zaten o günü hatırlatırım sana ve zamanı gelince bunları da hatırlatıcam sana ve eyvallah dedim döndüm arkamı gittim bişeyler söyledi ama duymadım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...