Yalnızlığın çaresini bulmuşlar .............. mı acabaaaa ???!!!

şimdi size sorum şu ? .. ihanete uğradığınız, yalanını gördüğünüz,unutmakta zorluk çektiğiniz , kızsanız da onu deli gibi sevdiğiniz birisi olmuştur mutlaka ... hatta yalanlarını defalarca yakalamanıza rağmen .. emek vermişsinizdir de bir teşekkürü bazen çok görmüştür ... her zaman siz daha çok sevmişsiniz daha çok fedakarlık etmişsinizdir .. olmuştur böyle biri hayatınızda ... ve sonunda ayrıldığınız birisi .. merak ettiğim şu bunları yaşamanıza rağmen aradan zaman geçse de geri dönen oldu mu? döndüğünde mutluluğu buldu mu ? ve ilk kim geri döndü ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle hic olmadi benim acimdan böyle bir sey...

Her seye ragmen sevilmez.Sevgiye de aykiri seyler vardir.

...

Ihanet,yalan gibi mesela.

Sorunuza tam olarak,beklediginiz ya da istediginiz cevap olmayacak belki ama,

yine de yazmak istedim.

Yukarida da belirttigim gibi,her seye ragmen sevilmez.

Yoksa onun adi sevmekten,sevgiden ayri baska bir sey olur.

Ihanet ve yalanin oldugu bir yerde sevgi,ask barinamaz.

...

1|1
    0|0
    • değerli yorumun için teşekkür ederim .. evet haklısın sadece merak ettim sizler ne düşünüyorsunuz .. soruma çok güzel cevap oldu bence sağol tekrardan

• Kesinlikle

Sevgi karsilikli emek harcanirsa,deger bilinirse güzeldir...

Tek tarafli sürdürülemez her seye ragmen

Erkekler Ne Diyor 3

• Öyle biri oldu ve halen iletişimdeyiz. Kendisinin güzel bir ilişkisi de var. Ancak nasıl önemli olan nokta, geç de olsa benim ona vermeye çalıştıklarımı fark etmiş olması ki, bugün onu o yapan temel bileşenlerin büyük bir kısmı da en zor zamanlarında her şeye rağmen onun yanında olmamdır. Ki bu da bana yeter. Yalnızlığın çaresi mi? Kendisi bir hastalık değildir.

0|0
    0|0
  • Benimkide dönmedi, dönmeyecek ve mümkünse zaten dönmesin... Ama bu tür dönüşler genelde hüsranla sonuçlanır... En yakın arkadaşım yaklaşık 4 yıl önce sevgilisinden ayrıldı.. O ayrılmış gibi görünsede ayrılığı isteyen kız arkadaşıydı... Sadece bizimki adını koydu.. 2 hafta önce kız görüşme talebinde bulundu, görüştüler.. Kız evlenmiş.. Hala o zaman yazdığı mektupları çantasında saklıyor ve okuyup ağlıyormuş.. Evliliği kötü gittiği için hiçte mutlu değilmiş.. Bu kız, arkadaşımdan ayrıldıktan sonra şimdiki eşiyle 2 ay içinde yeni bir ilişkiye yelken açmış zamanında zaten.. Anlıcağın, ilişkilerde seven yıpratılıyor, ama geriye dönme çabası genelde yıpratan tarafından iş işten geçince gösteriliyor.. Ama netice alınamyor tabikide...

0|0
    0|0
    • çok güzel özetledin valla .. olan sevene oluyor ve nedendir bilinmez hep bir taraf daha çok sevyor hiç mi insanlar sevgisinin karşılığını alamayacak bu nedir ? ayrıca kız var ya oğlan ah etmese bile ettikleriyle ahını almış .. kafasını şimdi iki duvar arasında harmonik hareket yaptırsın

• İlişkilerde ilahi adalete inanırım gerçekten... Hani derlerya Allah yanına bırakmaz, yarına bırakır diye... Sefasını süren bir süre sonra elindekini sıradanlaştırıyor, görmezden geliyor, arıza çıkarıyor.. Ve bir şekilde yeni maceralar peşine düşüyor.. Sanıyorki her zaman böyle olacak, ama olmuyor işte.. Ve bu hikayenin en enteresan tarafı arkadaş 4 yıldır hiçbir şekilde gönül ilişkisi yaşamadı, ve bu buluşmadan 1 ay önce hayatının kadınıyla tanıştı, uçuyorlar mutluluktan Allah bozmasın...

• ahaaha 4 yıl sonra kendimi görür gibiyim şimdiden .. Amin inşAllah Allah bozmasın

• ben şaşı olmuş olarak düşünürüm :D

o zaman insan soğuyor eski sevgilisinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Emek verdiysen unutman zor ama ayrılıgı haketmiş olması ayrı bir konu.

Kim dönerse dönsün hiçbirşey eskisi gibi olamaz, eskisinden daha iyide olamaz.

Kendinizi kandırmayın önünüze bakın daha kimler gelip geçer hayatınızdan

0|0
    0|0
    • teşekkür ederimm .. inşAllah herkes iyi kişilerle karşılaşsın .. evet dönse de eskisi gibi olmaz değil mi .? ... çok haklısın

• Kesinlikle öyle.

Eskisi gibi diye birşey yoktur, güven tek kullanımlıktır :)

• Dönmem.

Keçi inadım var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...