Kapat

Arkadaşlar neden bu kadar iz bıraktı ?

arkadaşlar onunla ayrıldık onaaşıkmıyım hala degılmıyım ınanın bılmıyorum ama onu arastırıyorum ona bakıyorum ve en onelısı cok onemlı olan onu arzuluyorum onunla yatmanın haalını kuruyorum farklı farklı okullara gıttık ve o farklı unıde ben farklı unıde fakat unutamıyorum onu arzuluyrum ve bunun hayalını kuruyorum anlayamıyorum ... benım hayalım oldu resmen bu bunu yasamak ısterdı ama bunu yasamam benım kurallarım var ınsanın hayalını yasayamamamsı cok kotu slında elımde bu cok rahat bu cok olay hayalımın gerceklesmesı ama aben aptal degılım yapmam bunu fakat napıcam bılmıyorum..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sadece mast. yaparken mi onu arzuluyorsun yoksa başka zamanlarda da mı? başka yönlerini de özlüyorsan aklından çıkaramıyorsan aşıksındır. ama sadece cinsellik ise unut gitsin, başkasıyla çıkınca unutursun veya mast. yapmak için seni daha çok tahrik edecek bişeye odaklan.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne zaman ayrıldınız? tavsiyem yatma boşver günah.Sonra ilerde çok pişman olursun

0|0
    0|0
    • zaten bunu yapmam günahını geçtim hadi ilerde başkasıyla evlenınce hesap vermesınıde getım dıyelım hayyatta gecmem ama gectım dıyelım bı kere o kadar gurusuz degılım ben ama bunu kurmaktanda kendımı alamıyorum hıcoldu mu sıze boyle oluyomu yanı ?

• aynen öyle eğer bunu yaparsam kendimi ona mecbur kılmış olurum aptal değilim o kadar unuturum ınsallah

• Unutursun meraklanma.Sadece takıntı haline getirme.Hayatta neler geçiyor milletin başından. Şöyle düşün ilk aşk bitiyor ve acısı oluyor herkeste muhakkak. Eğer onu unutuyorsan ve acı macı kalmadıysa hayatına devam edebildiysen tamamdır. 1.den sonra gelenlerin hepsi kopya zaten önemli olan onu aşmak eğer onu aştıysan bunuda aşarsın meraklanma.

• yat sen yat .d

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...