30 yaşını aşmış bir kadın?

" Yaşım ilerledikçe, en çok otuz yaşını aşmış bayanlara değer vermeye başladım." demiş Andy Rooney... Ve şöyle devam etmiş;

Otuz yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp "ne düşünüyorsun?" diye sormaz... Umurunda değildir çünkü ne düşündüğünüz.

Otuzunu aşmış bir kadın TV deki maçı seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV 'nin karşısında yanınızda oturmaz... Yapmak istediği bir şeyi yapar. Ve bu genellikle daha enteresan bir şeydir.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kendini yeterince iyi tanır ve kendinden emindir... Kim olduğunu, ne olduğunu, ne istediğini, ve kimden istediğini bilir.

Otuzunu aşmış çok az kadın onun hakkında ya da yaptıkları hakkında ne düşündüğünüzü önemser.

Otuz yaş üstü kadın çoğunlukla büyük aşklara, ömür boyu sürecek bağlılıklara doymuştur. Hayatında en son ihtiyacı olduğu şey bir başka mız mız, devamlı söylenen, ne yapacağına karışan, yapışkan bir aşıktır.

Otuzunu aşmış kadın, ağırbaşlıdır.Bir operanın ortasında ya da pahalı bir restoranda sizinle çığlık çığlığa kavga etmesi çok nadirdir... Ha tabi hak ettiyseniz, size vururken de hiç tereddüt etmez, sonuçlarına katlanmayı da planlayarak...

Otuzunu asmış kadın övgüler yağdırmakta çok bonkördür, çoğu hak edilmemiş bile olsa... Çünkü takdir edilmemenin ne olduğunu iyi bilir.

Otuzunu asmış kadın sizi bayan arkadaşlarıyla rahatlıkla tanıştıracak kadar kendine güvenir... Daha genç bir kadın, en iyi arkadaşını bile görmezlikten gelebilir, yanındaki adama güvenmediği için. Otuz yaşın üstündeki kadın sizin onun arkadaşına ilgi duymanızı hiç sallamaz... arkadaşının onu aldatmayacağını bilir.

Kadınlar yaşları ilerledikçe medyumlaşırlar. Ona günah çıkarmanıza hiç gerek yoktur... Onlar her haltınızı bilirler.

Otuz yaşını aşmış bir kadın kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona çok yakışır. Ama daha genç kadınlarda böyle değildir. Çiğ durur...

Otuz üstü kadınlar açıksözlü, doğrucu ve dürüsttürler... Onun için ne anlam taşıdığınızı merak etmenize gerek yoktur...

Ne kadar geri zekalı olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir... Eğer bir geri zekalı gibi davrandıysanız...

Siz ne dersiniz, doğru bir anlatım olmuş mu sizce de?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Henüz o yaşlara gelmedim, ama hemen hemen doğru tespitler diyebilirim. Sadece yazının bazı kısımlarında 30 yaşını aşmış kadınların vurdumduymaz olduklarını vurgulamış olmasına katılmıyorum; belki daha az duyarlı olunabilir ama vurdumduymaz değildir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Belki büyük çoğunluğu için gerçektir, örneğin pek çok duyguyu fazla yoğun yaşayarak 30 yaşına ayak basmış olanlar için... Ama bilirsin herkes herşeye çok erken başlamaz.. Herkesin sınandığı şeyler farklıdır. Ama şu bir gerçek ki 30 yaşındakki bir insan cidden artık ne istediğini bilir, karakteri sabitleşmiştir ve karakterini ortaya koymaktan çekinmez. En azından, 30 yaşındaki birisinin karakterini hemen alıp, onunla devam edip edemeyeceğine karar vermek daha kolay olur. Çünkü 30 yaşından sonra bir insanın bazı oturmuş huylarının değişmesine imkan yoktur.

0|1
    0|0
  • güzel yazı :) güzel tespitler

0|1
    0|0
  • Yazıyı görünce uzun dye okumaya üşendim ama başlıgı okudukca ilgimi çekti. 30 üstü kadınlar diyor burada . Evt doğru olabilir. Yazıyı okudukca birazda kendimi gördüm yazıda ama benim 24 üstü bile degil .;)

0|1
    0|0
  • En güzel yaş 30 lu yaşlarmış, bekleyelim görelim.

0|1
    0|0
  • dogru bence

0|1
    0|0
  • 30uma gelınce görürüm:)

0|1
    0|0
  • Anladığım şu 30 uma gelince acayip değişik bişi olcam ben yaaa -.-

0|1
    0|0
  • otuz yasını gecmıs olarak okuycam ılk fırsatta

0|0
    0|0
  • hahha adam hedef kitlesine yazmışta yazmış

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gel şunu 35 yapalım.

0|0
    0|0
  • 30 yaşıdna piskolojisi bozukmuş kadınşardan esinlenerek yazılmış bir yazı. (: hayatı sallamayan bir 30 yaş kadından ne beklenirse, ben bu yazıyı yazan adamdan onu beklerim (:

0|0
    1|0
Yükleniyor...