Araba alacağınız da kız arkadaşınızın beğendiği modeli sorar mısınız?

hangi model bu nasıl diye fikir alır mısınız? onu dinler misiniz seçeneklerin arasına koyar mısınız ?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Sormam . Kız arkadaşım mı binecek arabaya? o mu sürecek o mu alacak verecek parayı ? yarın birgün ilişki bittiğinde ne olacak hadi sevmediğim istemediğim bir arabayı sırf o istio diye aldım vay kafamı s...m falan gerek yok ayrıca illa ayrılmasam bile sormam araba benim kardeşim ben alıyom ben para veriyom araba bulmuş bde begenmio mu kapı orda yallah.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• "Bunu alacağım, sence nasıl?" derim.. Yani " sence hangisini almalıyım?" diye bi' şey hayatta sormam..

Alacağım arabayı beğenmze gitsin Metrobüs'e binsin..

1|3
    0|1
    • nasıl diye sorduğunda ya beğenmezse yinede alır mısın

• peki thank you :)

• İyi günler matmazel.

• Benim anladigim kadar arabadan anlayabilecek tek bir arkadasim var.O da kiz.Onunla almaya gideriz genelde.Sevgilim olursa ve o eger arabalarla cok ilgileniyorsa evet sorarim ama karari ben veririm.Aldigim arabayi begenirse-begenmeme gibi bir sansi olmaz:)-ona da bir tane alirim ya da baska bir tarz istiyorsa oyle bir araba alirim.Mutlu olmasi icin

arabamin icine onun resmini yaptiririm.

1|0
    0|0
  • sorarım fikrini almak için

1|0
    0|0
  • sorarım kız arkadasımın degil tabide gercekten ciddi düsündügüm biriyse sorarım

1|0
    0|0
  • Sorarim ama sanirim almam.

1|0
    0|0
  • sorsam böyle bir araba alalım der a.q asdkjasşlkd link

1|0
    0|0
  • Ben sorarım :D o benim hayatım ona sormayıp kime sorcam ama yok işte İ:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yoo sormasa da olur ama plakasına benim baş harflerimi yaparsa off çok etkilenirim bee ölürüm yok olurum o an :)

1|0
    0|0
  • Sormasınlar :/

0|0
    0|0
  • Benim arkadaslar bana soruyor:) Bensiz araba almaya gitmiyorlar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...