Hassas bir insan mısınız?

Çok çabuk kırılır, alınır, pek de önemli olmayan bir olayı/birinin size karşı olan davranışını günlerce kafanıza takar ve hatta bu yüzden uykularınızı feda eder misiniz? Yoksa hiçbir şeyi umursamaz mısınız?

0|0
30|34

En İyi Erkek Görüşü

• Bi' kez soğurum o kişiden bir dahada yüzüne bile bakmam. Çünkü o kırdığı kalp anasının porselen takımı değil !1!

2|0
    0|0
    • Ilk önce birinci söyledigin cok kati soguk acimsiz olmus yani öyle bir kisilige sahip oldugunu gösteriyor.sonucta herkes yanlis yapabilir olaylar bir tek kendi tarafindan degil karsindakilerinde yönünden bakmalisin fkt ikinci söyledigin cok güzel o yüzden +1

Erkekler Ne Diyor 33

• Bu konuda hassasım. Şöyle ki hassas olduğumu belli etmem çünkü ufak şeyler sayesinde insanları daha kolay tanıyabiliyoruz. Bu önemli değilmiş gibi gözüken olaylar sayesinde. Kırılıp alınmaktan ziyade hayatımdan çıkarıyorum. İnce düşündüğümü söylerler bu konuda ama şuana kadar hayatımdan çıkan insanlar için de hiç keşke demedim.

1|0
    0|0
  • Hassasım ama siler geçerim.Günlerce düşünmem.

1|0
    0|0
  • Çok çabuk kırılırım,alınırım,pek de önemli olmayan bir olayı/birinin bana karşı olan davranışını günlerce kafama takar ve hatta bu yüzden uykularımı feda ederim :)

Sorular tam beni anlatıyordu da :)

1|0
    0|0
  • kafama takarım bikac gün ama asla karı gibi küsmem darılmam konusmamazlık yapmak

1|0
    0|0
  • Şair der ki ;

Gamsız İnsanlara Eğlence Gelirmiş Yaşamak;

Yüreğin Hislimi ? , İşkencedesin, Talihe Bak...

Galiba ben biraz böyleyim...

1|0
    0|0
  • hemcislerde değil ama karşı cinslere karşı çok hassasım...ufak bir laf olsa bile çok kırılırım güzel konuştuklarında çok mutlu hissederim...

1|0
    0|0
  • Hiç bir şeyi kafama takmam sorun etmem alınmam kırılmam bazen çok çabuk sinirle ne biliyorum ama mutluyum rahatım

1|0
    0|0
  • evet

hassasım duygusal

1|0
    0|0
  • Üstünde takıntı yapmıyorum ama kırılırım :)

1|0
    0|0
  • aynen aynen

1|0
    0|0
  • ultra alıngan ♏...

1|0
    0|0
  • hayır ama sevdiklerimden gelen karşı bir davranış beni biraz düşündürür.

1|0
    0|0
  • Tin tin tin

1|0
    0|0
  • Evet gibi..

1|0
    0|0
  • hassas bir insan değilim ama genelde olayları çok kafama takarım.

1|0
    0|0
  • Ben çok hassas kırılgan bir insanım, zarif bir gül goncası gibiyim, ilgi isterim bakım isterim su isterim yemek isterim, bir de sigortamı yatırırsanız değmeyin keyfime

1|0
    0|0
  • Kendim icin degilim kırılmam kolay kolay..Ama baskaları icin evet kırılan biri gorürsem duygusal yaparım yardım etmek isterim..

1|0
    0|0
  • Buluttan nem kaparım.

1|0
    0|0
  • Bildiğin odunum jetonum da köseli hayat böyle daha güzel

2|0
    0|0
  • Hassas değilim.

1|0
    0|0
  • lafına göre hasssasım

1|0
    0|0
  • hassas ve kırılganım burcumun ozellıgınden galıba ...

1|0
    0|0
  • evet malesef son senelerde biraz , küsücü baci gibi oldum biraz...

1|0
    0|0
  • o davranışı kimin yaptığına bağlı olarak cevap değişir benim için

1|0
    0|0
  • olabilitem yuksek

1|0
    0|0
  • çabuk kırılırım ve çok kinciyimdir asla unutmam ama kimseyede asla zarar vermem

1|0
    0|0
  • Kalbim hassastır kafama takarım ama davranışlarıma aktarmam pek.

1|0
    0|0
  • Zor alınırım ama bazen de gereksiz yere büyütüyorum problemleri :/

1|0
    0|0
  • Karşımdaki kişi bana saygı vermiyorsa oturup bir bardak çay içmem yolda görürsem selam bile vermem

1|0
    0|0
  • umursayabılırım

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 30

• Belki bir zamanlar çok hassas bir insandım ama zaman geçince bunun benden başkasına zararı olduğunu gördüğümde, anladığımda kendimde bir takım değişiklikler yaptım.Artık eskisi kadar bazı şeyleri kafama takmıyorum.Çabuk kırılmıyorum.Sanıyorum zamanla sertleştim ama eminim içimde bir yerlerde o kişi halen uyuyor.Çok yoruldu kırıldı zamanında.

1|1
    0|0
  • Evet hassas bir yapım vardır. Hoşlandığım bir insansa, çabuk kırılırım. Bana karşı olan davranışını kafama takarım ve sormadan rahat edemem. İllaki sorup yanıtını alırım. Bu derece hassas olmak hoş değil aslında.

1|1
    0|0
  • Çok hassasımdır .

1|0
    0|0
  • çok duygusalım malesefki

1|0
    0|0
  • Eskiden öyleydim ama artik umursamiyorum hic biseyi

3|0
    0|0
  • Çok hassasımdır hiç belli etmem alıngan değilimdir ama şöyle diyelim zayıftır duygularım

1|0
    0|0
  • Evett ne yazik ki kendi kabuguma cekilir kendimi yer bitiririm keske birazcik umursamaz olsaymisim

1|0
    0|0
  • Her ne kadar mızahım ve kısılıgım sert bır goruntu takınsada aslında alınan ve kırılgan bırıyım , hassasım herseye aglar bır yapım var ama asla dıs mızacıma bunu yansıtmam benım fırtınalarım ıcımde kopar bu sayede dusmanlarımın elıne malzeme verıp fırsat edındırmem

1|0
    0|0
  • Çok çabuk kırılır, insanların söylediği sözleri kafamdan çıkaramam sürekli düşünürüm düşünürüm düşünürüm kendimi üzerim öyle bir insanım yani

1|0
    0|0
  • Evet ya..::/ Ama bende yapıyorum..Çok açık sözlülük var ya ..Başıma bela oluyor.. Suratına pat diye söylüyorum kötü olsun iyi olsun..:)

1|0
    0|0
  • bazı şeylere alınabilirim ama o kadar uykularımı feda edicek kadar takmam

1|0
    0|0
  • aslında oldukça hassasım fakat en ağır olayıda en gereksiz üzüntüyüde ilk uyuyup uyandığımda unutmuş oluyorum

1|0
    0|0
  • O andan itibaren , 2 saat kafamı takarım, öfke taşar, muhtemelen dışara çıkarım, kendime değişiklik yaparım, yenilenmiş gibi olurum. Umursamaz gibi olurum, ama o tipi değilim.

1|0
    0|0
  • Hassas bir insanım ama çevreme karşı güçlü duran biriyim,onlarda garibim hiçbir şeye kırılmıyorum,küsmüyorum sanıyorlar...

1|0
    0|0
  • çok hassasım kırılırım ama alınmam herkese, önemli olmayan şeylere günlerce kafama takar geceleri uyuyamam bu özelliğimden nefret ediyorum..

1|0
    0|0
  • hiiiiiiiiç takmam sıkıntı yok lafı o an koyar giderim uykumu bı gereksız için feda edıck deglm

1|0
    0|0
  • Güclü oldugum kadar da cabuk incilen belli etmemeye calisan biriyim

1|0
    0|0
  • Deger verdigim insanlara karsi hassasimdir oldukca

1|0
    0|0
  • aşırı derece hemde :( lanet olsun içimdeki insan sevgisine

1|0
    0|0
  • Kişiye göre değişiyor :)

1|0
    0|0
  • Hassas, narin, çıtkırıldım sayılırım :)

1|0
    0|0
  • Evet hassasım.

O yüzden karşımdakinin ağzından çıkanı üç kere düşünmesini tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • değilimdir takmam hiç bir seyi umursamam

1|0
    0|0
  • Biraz duygusalım.

1|0
    0|0
  • evet çok kırılganım beni tarif etmişsin ..

1|0
    0|0
  • hayır umursamam herkesın dedıgını cok sevdıgım bı ınsansa evet uzulebılır ama sorarım o kısıyede

1|0
    0|0
  • ttlı ve hssas.s.s.sss

1|0
    0|0
  • Tam beni anlatmissin tebrik ederim :)

1|0
    0|0
  • hemde çok :(

1|0
    0|0
  • Evet, çok hassas ve kırılganımdır. Alınırım her şeye.

1|0
    0|0
Yükleniyor...