Fenerbahçeli arkadaşlar neden kabullenmiyor?

Fb li bazı arkiler neden kabullenmiyo şikeyi en az bizim kadar eminler şikeen ama ne hikmettir anlamaım? Galatasaray Beşiktaş Trabzonda yapsaydı inanın üşün derdim şerefleriyle geri çıkarlar ama fbli taraftarların tavrı çok komik Aziz Yıldırımı savunan var hala bir tuhaflık var bu işte öyle değilmi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• TC Mahkemeleri haksız Uefa haksız Cas haksız Yargıtay haksız Türkiyedeki 17 takım haksız sadece Fenerbahçe ve onu korumak için getirilen Demirören haklı

3|2
    1|3

Kızlar Ne Diyor 4

• bir galatasaraylının daha açtığı şike sorusu bu kaçıncı oldu acaba :)

0|3
    1|4
    • Burda tuhaf bişey yok gündem FENERBAHÇENİN ŞİKESİNİ;N TESCİLLENMİŞ OLMASI :)

• Araya girmek istedim.Burada olumlu ya da olumsuz birşey yok burada hırsızlık var hırsızlığın üstene gitmemizde son derece normal esas bu hırsızlığa sesini çıkarmayan bu hırsızlığı savunan insanlar utansın

• Haddini aşma seviyeyi düşürme zaten bana verebilecek cevabın olamaz !

• Benim Fenerli arkadaşlarımın geneli Aziz Yıldırım'dan nefret ediyor ve eminim ki şu an halay çekiyorlardır sevinçten Aziz gitti diye fakat bu sitede Aziz'i hatta YDE'yi bile Allah başımızdan eksik etmesin diye nitelendiren taraftarlar var gerçekten garip

0|0
    0|0
  • link en iyi cevap istiyorum

1|1
    1|1
  • evet gerçekten öyle kimisi aziz istifa diyor kimisi aziz fenerbahce için canını verek diyor ulan şike yaparak canını verecekse yani vermesin derim cezalar puanlar falan bilemiyorum sizinde işiniz zor fbli arklar :))::))::):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu siyasi bir karardır ve fenerli olsun galatasaraylı olsun herkes bunun farkındadır.Başbakanın aziz yıldırıma sözleri her şeyi ele vermiştir.

link

0|1
    0|1
    • İşte tipik sensin hala kabullnemiyounuz bütün dünya yanlış Aziz ve FB doru .)

• O o o tırı vırı nese sende biliyosun aslında ;)

• bu sana tırı vırı geliyorsa artık adalet olacaksa herkese olacak

• bence saygı duymak lazım.aizz yıldırımı savunmak zorundalar ve savunmaya devam edecekler..ama fenrbahçeli yöneticilerin son konuştukları mesnetsiz konuşmalar türk futboluna yapılmış darbe ve linç girişimidir..bunu bütün fenerbahçe cumhuriyetine inanan insanlar bilir..

0|1
    0|1
  • 1- Aziz Yıldırım Ankaragücü maçında sike yapmış ama göya Parayı götürdüğü belgelenen Cemil Turan beraat etti parayı alan yok.

2- Aziz Yıldırım Sivas maçında sike yapmış Mecnun Odyakmaz ve Korcan için verilen mahkumiyet kararı bozuldu.

3- Aziz Yıldırım IBB maçında şike yapmış İbrahim Akın hakkında verilen mahkumiyet kararı bozuldu.

4- Aziz Yıldırım Karabük maçında şike yapmiş Emenike beraat etti. Sekip Mosturoğlu'nun mahkumiyet kararı bozuldu.

5- Aziz Yıldırım Trabzon-IBB maçında teşvik vermiş herkese beraat ve ya karar bozma verildi.

6- Aziz Yıldırım Trabzon- Bursa maçında teşvik vermiş. Aracı denilen Samet Güzel beraat etti. Wederson'un mahkumiyet kararı bozuldu.

7 - Aziz Yıldırım Eskişehir - Trabzon maçında teşvik vermiş alan topçu yok

Bülent Uygun beraat etti.

Yargılama bu mu şimdi?

aziz yıldırımı sevmiyorum ama bu kararı veren yargı degil.

1|1
    0|2
    • Emin ol sende biim kadar bütün dünya kaar eminsinki fener şike yaptı bunu tartışmak mantıksı TESCİLLENMİŞ BİŞEY..

• Evet alıştık avni akerde trabzonuda satn aldk hemde bir kere dil kackere aldk.:))

• He şöle kabul edin :) Şikeyi kabul een TS başkanı futbolcuu varsa onunda ... hiç farketmez fb ts gs bjk objektif bakarım. BEnce şuana kadar incelense yine bişeler çıkar fenerde 8 puanlık fark fenerin cülmü eğil :)=

• her takım şike yapmıştır bence bu nedenle bunlar boş

0|1
    1|1
    • Ama sence :) Birde Tescillnenler var ;)

• bak sen ama o bakışlarını kendi takımınında şike yaptığını görerek bak :)

• Bakıyorumda göremiyorum :) Bir yıllar önce angaragücü :) O yıl gelenden 5 gidenden 6 yiyodu GS 8 atınca olay oldu :) Denili fener teşvik varmış e bütün GS sat denizliye ver fb enizliyi yenemiyosa tabiki şampiyon olmasın ŞİKE YAPAN TAKIM BELLİ sende biliyosun ;)

• Ben galatasaraylıyım şike yüzünden aziz yıldırım bu hallere düşmedi başka sebepleri var onun insan cahil kalınca böyle düşünüyor

0|1
    1|2
    • Ya asıl cahil kalan sizsiniz avrupada platınıdemi siyasi düşündüde 2 yıl almadı komik uruma üşmeyin :)

• Katılıyorum fenevli olanlar söylesin :)

0|1
    2|4
  • Ülkenin hiçbirşeyinde adalet yok

0|0
    0|0
  • Galatasaraylılar rica ediyorum tarihinize bakın. 'Tencere dibin kara, senin benden de kara 'hesabı.

0|0
    0|0
  • son çırpınışları son ağlamaları bu kadar basit

1|0
    0|1
Yükleniyor...