Bize ne oldu böyle? Neden ahlakımızı kaybettik böyle, neden?

Lütfen okuyun sonuna kadar çok önemli.farkında mısınız ahlakımızı kaybediyoruz gün ve gün, dejenereleşiyoruz.ben çok üzülüyorum bu duruma bakın olayın ak partyisinde chpsinde de değilim daha genel bakıyorum .insanlar sokaklarda alenen öpüşüyorlar bugün arkadaşlar ,ar namus kalmadı, milletçe bize ne oldu böyle anlamakta gçlük çekiyorum.medyanın özendirmesi de var elbet ama tek sebeb o olmamalı.bizim üstümüzde oğlanlı kızlı bir grup her akşam bangır bangır müzik içki kimbilir neler yapıyorlar,yozlaştık son 15 20 yıldır ahlakımızı büsbütün kaybettik.her alanda özenti kendi kültüründen fuzuliden dede efendiden habersiz ama mozart oldu mu lana del rey oldu mu bülbül kesilen , aklı fikri cinsellikte eğlencede olan yoz bir gençlik türedi.modernlikmiş adı güya pehhh! sonra bir de şu tabelalardaki isimlere bakıyorum kendimi ülkemde diğilde londrada pariste zannediyorum.çok kötüye gidiyoruz ahlak olarak.

Lütfen fikirlerimizi birbirimize katlmasakda edeplice tartışalım olur mu...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• yabancıların özentisi olduk ne olcak benliğimizi yitirdik boşa konuşuyoruz bir felakt olamalı insanlar bir kendine gelsin bir sarsılsın örnek veriyorum özellikle üstne amrikan bayrağı olan kıyafetler giyoylar faln çıldıryorum abii türksün sen ya ya çıldıryorum böle insanlar gördükçe benim annem babam bile sölyo eskiden biz çok tutcuyduk dıyoar şimdi bakıyorum çok raatlar nedenini bende bilmıyorum ana herkes aynı :(

0|3
    2|0

Kızlar Ne Diyor 1

• katılıyorum sana Allah yardımcımız olsun

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 puan verdim. ahlak değerlerini gözden geçir bence.

0|0
    0|2
  • aynen cıplaklastıkca yobazlasan insanların oldugu bir memleket bizimkisi...

0|1
    2|0
  • %100 medyanın özendşrmesidir. Yaşı 30 civarı olanlar bilir ben ortaokula giderken evimiz hollywoodda(beverlihills) dizisi vardı üniversite arkadaş gubunda hepsi birbirinin sevgilisyle sırayla çıkıyordu bu dizilerle büyüyen çocuğun gençliğini düşün

0|2
    0|0
  • Simdiye kadar sitede gördüğüm en anlamlı sorulardan biri ama yüzde 70i atayist olan bir sitede bu yazdıklarını anlayacak insan pek bulamazsın hacım

1|1
    2|0
  • Dibi yokki soksunlar boşver

0|1
    2|0
Yükleniyor...