Aranan insan nasıl olunur?

Konu arkadaş olunca hiçbir zaman şansım yaver gitmedi.Yeni girdiğim ortamlarda konuşkanım aslında ama kaabul görememe mi desem sanki öyle bir şey oluyor.Bazı arkadaşlarım ihanet etti,şimdikilerede güvenemiyorum.Mesela yeni sınıfımda herkes ikili ikili olmuş,benim sıra arkadaşımda gelmedi.O gelmeyince döt gibi ortada kalıyorum.Bazı kişilere bakıyorum aranan oluyorlar bunu nasıl başarıyorlar ki?Çok bir şey istemiyorum sadece yalnız kalmayayım.Ne gibi muhabbet etmek,nasıl davranmak lazım toplumda sözümüzün geçmesi için?

Güncellemeler:
Bir de herkeste kibirden eser var yani çoğunda.Ben onların yanına gidince muhabbet ediyoruz ben gitmesem yok.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• -Ortama uyum sağlayacaksın.

-Ortamla birlikte hareket edeceksin

-Ortamın bir parçası olacaksın. Mesela herkesin rolü vardır, ayşe fikir verir, ahmet güldürür, mehmet cevaplar, sema arabesktir, cemal uçuk kaçıktır... Vs vs hepsi birbirini tamamlar.

Ha sen oldugun gibi ol. Bak dediklerin kurallamadan öte değil. Lütfen biraz cesur ol ve içindeki kişiyi yansıt.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• o maalesef senin yapabileceğin bir şey değil, doğuştan gelen ve şeytan tüyü dediğimiz olay oluyor. Üzülme ama hayatın boyunca böyle devam edecek bu, sıradan bir insan olarak yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • Eğer çok cool olayım derken etrafında kileri takmaz bir hava verirsen uzaklaşırlar hatta gelmesin her muhabbette ezikleyip duruyor derler :D En saçma şeylere bile katılıp gülersen boş insan olursun. En kolayı sempatik ol ben söylüyorum ama yapabiliyormusun diye sor yapamıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cool olacaksın

yeri geldiğinde konuşacaksın boş muhabbetlere katılmayacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...