Bir erkek ve kadının kultur bakımından esıt olmaması onemlimidir?

bir erkek ve kadının kultur bakımından esıt olmaması onemlimidir?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadaşın için bile önemli.

0|0
    0|0
  • Aslında cok önemlidir.Lakin bazı insanlar özellikle evlilik içinde kendisinin baskın rolde olmasını istediği için daha düşük kültür seviyesinde ki insanlarla evlenmeyi tercih ediyorlar.Değişik bir durum.Öyle işte.

0|0
    0|0
  • Sanırım...

0|0
    0|0
  • önemli gibi gözüküyor

0|0
    0|0
    • gozukuyoru bırak dogruyu soyle

• kültür farklılğı her 2 tarafta birbirine karşı saygılı,inançlarına adetlerine karşı hoşgörülü olursa tam tersine çok daha da güzel bir durum.ama olmassa kesinlikle sıkıntılar doğurucaktır.snn sorun bu kültürü kasdediyorsa cevabım bu.ancak sen bilgili anlamında kültürlü diyosan onun bir önemi zaten bence yok.zamanla öğrenir ve kendini geliştirir.ancak kendini geliştirmeye kapalı biriyse tabi buda sıkıntılar doğurabilir.ya kısacası gene herşey insan da ve anlayışta bitiyor.nedersem diyim böyle...

• kültür farklılığı tabi önemli ama ne olursa olsun dar kafalı omasın

0|0
    0|0
  • eşit olması öenmlidir

0|0
    0|0
  • Çok çok önemlidir.

Cahil kadın istemiyorum.

0|0
    0|0
  • çok önemli değil ama kültürce yüksek olan biraz daha alttan almak zorunda kalabilir.

0|0
    0|0
  • Bir taraf vivaldi dinlerken diğeri kibariyeyi son ses köklüyorsa o ilişki yalan olur...

0|0
    0|0
  • Bence anlaşmak için önemli gerçekten...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• soruyu anlamaya çalıştım ama ne demek istedin çözemedim.

"kültür olarak eşit olmama".. kimse kimseye hiçbir konuda eşit değildir ki.. biri edebiyat bilebilir diğeri ekonomi mesela.

1|0
    0|0
  • Evet, önemlidir

0|0
    0|0
  • evet önemli bencede

0|0
    0|1
  • Bence bir ilişkide en onemli sey

0|0
    0|1
  • onemlidir evet

0|0
    0|0
  • çok önemlidir hemde

0|0
    0|1
  • Önemlidir elbette ki, aradaki kültür farklı bi' çok olumsuzluk doğurur.

0|0
    0|1
  • Erkek daha kültürlü olmalı.

0|0
    0|1
  • Bana göre önemli değil gelirdi hep.Yetiştirilme tarzları ya da yaşama bakış açısı ama başıma gelen bir olayda örnek vererek açıklayayım izninle;

Bir çocukdan çok hoşlandım hem aile yapımız hem maddi acıdan hemde ideolojilerimiz farklıydı ama ben genede seviyordum adım da atmıştım ilişki olsun aramızda diye fakat bu farkılılıkları karşı taraf mesele etti sonra düşündüm durdum çok suçladım kapitalist sistemi ve bir şekilde şansımı zorlayıp onla tekrar buluşmak istedim buluştuk bir bankda oturduk konuşurken ki duruşu,konuşması saygısız hareketleri oldu ama bana göre saygısızcaydı derken anladım ki yetiştirilme tarzı kültürel yapı önemli ... aşk bir yere kadar

aynı pencereden bakmayı bilmeyen insanlar aynı perde de oyun oynayamazlar !

0|0
    0|1
Yükleniyor...