Minibüste sadece benim yanım boş ama gidip yaşlı adamın yanına oturuyor.. Neden olabilir?

ya arkadaslar ben bunu hep merak ettim ömrüm boyunca ve akıl sır erdiremedim. ben minibüse biniyorum neyse teker teker doluyor. kızlar flan biniyor. en son sadece benim yanımla bitane 30-35 yasında bir adamın yanı boş kalıyor. ve finalde güzel çekici baktığın zaman benim olmalı dediğin bir kız biniyor minibüse. ve benim yanıma değil gidip onun yanına oturuyor. bu 1 kere değil defalarca oldu. ulan yanıma kız oturmuyor. e haliyle benimde psikolojim bozuluyor. kendımden nefret edıyorum. e baktıgımda tamam elım ayagım duzgun. temız yuzlu. e birazda karizması olan biriyim. ama neden yanıma oturmuyorlar anasını satim. çokmu itici bir tipim var. biraz sacma bir soru oldu ama özellikle kızlar neden bnu yapıyor. çok merak ettim ben bnun cevabını. bir bakın hele

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• hahahahhhahahhhahhahahahhhhhaa kız sendeki abazan potansiyeli gözünde görmüş 30-35 yasındaki adamın yanına oturmustur bundan zarar gelmez diye :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilerek yapılan bir şey olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • bilerek yapılmıyorsa hani nden yapılıyor. bu neden olabilir yani.

• :)) Ciddi misiniz? :)

• vallahi ya. psikolojim bozuldu artık. özgüven kalmayacak yoksa.

• 30-35 yaşlı değildir. Kız yanına oturunca senin olmayacak

0|1
    0|0
    • :)) O, olacak sanıyor sanırım. :)

• ya benım olmayacak zaten ben bnun bilincindeyım. ama dşünsene defalarca aynısı oluyor. e bir psikoloji söz konsu burada. kendımı kötü hissetmeme neden oluyor.

• Belkide oturmasini bekledigin icindir, biz Adamin gozunden anlariz ;) )

0|1
    0|1
    • gözünede bakmıyorumki. sadece binerken o görmeden. bir bakıyorum. sonra hıc bakmıyorum.

• O Lafin gelisiydi dostum... Biz yinede anlariz sen kafani yorma..

• kizlar cok guzelse elbet seni begenmeye bilirler bunda ne var?

0|0
    0|1
    • ama böyle bir baktıgın zaman, o diğer adam benden kötü durumda.? nden o ?

• sen belkide senin yanina otursunlar diye istedigin icin gozune batiyor olamaz mi?

• Tamam istedğim oldu. istemedıgım oldu. ama hiçbiride oturmadı. e gözumede batsın yani.

• utanıyordur

0|0
    0|0
    • e utanıyosa erkeklerın yanına hıc oturmasın ozaman. hem tanımadıgı brinden neden utansınki.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne demeye sizin yanınızda otursun ; hemen göz mü koyacaksınız kıza . Sevgilisi vardır ; evlidir ; saçma sapan yakınlaşmalara engel olmak için bunu yapıyordur ; ... Sizle alakalı olduğunu hemen düşünmeyin .

0|0
    0|0
    • sarkıntılık flan etmıyorum. göz göze bile gelmıyorumm. saçma sapan yakınlasma olcaksa. oturdugu yerdede adam var. ? hem yakınlasma ney ya. tutupta bişey dıycek degılım. ya da sacma sapan seylr yapcakta değilim

• tipine bakmak lazım ilk önce

0|1
    0|1
    • tipimde bir skıntı yok gibi. en azından bana göre.

• İyide kardeşim madem hiç bişey yapmayacaksın ne diye gocunuyosun yanıma oturmuyorlar diye

• ya anlamıyorsun işte. bizamandan sonra psikolojik etklenıyorsun. çokmu kötüyüm diye.

• ne yaptın abi var mı çözüm :)

0|0
    0|0
    • yok henüz çözüm bulamadık. araştırmalarımız bu yönde

Yükleniyor...