Ben Böyle Güzel Bir Rüya Görmedim Yorumlayacak Olan Yorumlasın Lütfen..

Ben din vazifelerimi tam anlamıyla yerine getiremesemde gerçek anlamda dinimi düzgün yaşayan bir insanım. Rüyamda kıyameti,hesaplaşmayı,kendi ölüm anımı, canımın bedenimden çıktığını defalarca gören biriyim. Bugün rüyamda hacca gitmiştim. Bol güneşli bir bahcede oturmuşum kendi kendime keşke hep burada yaşasam diyordum. Sonra gittim kabe'yi tavaf ettim. O kadar kalabalıktı ki anlatamam. Sonra dolaşırken Peygamber Efendimiz sav'mın yattığı sediri gördüm insanlar orda kuran okuyorlardı. O an burnuma o kadar güzel kokular gelmeye başladı ki içim huzur doluyordu. Belki bir çoğunuz inanmıcak ama yanıma biri geldi Ben peygamberim dedi sırtımı sıvazladı çok çok esmer bembeyaz dişleri upuzun sakalları olan biriydi bana gülümseyerek bişeyler anlatıyordu. O an uyandım.

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

• tüylerm ürperek ve içimde garip bir heyecanla okudum yazını...ne güzel bir rüya görmşsn..

bende buna benzer bir rüya görmştm yakın bir zamanda...kabeyi ya da peygamberimizi(s.a.v)görmedm ama ordaymışm..bu hisle ve tarifsiz mutlulukla kalktm o gün uykumdan..

1|0
    0|0
    • işte bende şuan böyleyim ben üc gün önce kendi feysime. Yağmur altında kabeyi tavaf etmek istiyorum yazmıstım sımdı bu ruyayı gördüm. Veşu ankonuştuğum insan evlenince hacca kesinlikle gitmeliyiz diyo bunlar işaret mi bilmiyorum ama Allahım nasip etsin bizlere.

• amin inşallah:)

Erkekler Ne Diyor 16

• Güzel Bir Rüya ancak bu Ruyalari paylasirsan bir daha görmen zor olur.

Hayirlisi olsun.

2|1
    0|0
  • rüyanda peygamber efendimizi s.a.v. görmen mümkün. sanırım rüyanda sana yerine getirmediğin vazifelerini yerine getirmen isteniyordur. rüyan çok güzel. inşallah gerçek dünyada da gidersin hacca. rüyanda duyduğun o koku gül kokusu olabilir mi?

2|0
    0|0
  • Kabe' yi görmek, maksada ulaşmak demektir. Hayat maksadınız ne ise ona ulaşacaksınız. Ne mutlu size... Benim kuzenim de gördü Kabe' yi, ben göremiyorum. Gönül gözüm zayıf demek ki...

0|0
    0|0
  • bence anlatmayın bunları burada o kadar çok ataist varki sırf böyle güzel şeylere gölge düşürmek için konuyu saptırıp geyik muhabbetine çeviriyorlar.

3|1
    0|0
  • sen evleneceksin..bunun müjdesini vermiş sana..ayrıca bursasporlu olduğunu belli etmişsin..annem 1963 doğumludur...çok ilginç..

0|0
    2|1
  • Keşke anlatmasaydın tekrarı için böyle şeyler anlatılmaz ama adına sevindim Sırtını sıvazlaması ve gülümsemesi çok güzel bir şey sünnetlerine daha çok bağlan sa

2|0
    0|0
  • Kendini aşırı önemsediğinden bu tarz rüyalar görüyor olabilirsin, obsesif kompulsif ve narsist kişilik bozukluğunun belirgin özelliklerini seziyorum, bence bir doktora görün..

0|0
    1|0
  • böyle rüyalar 40 gün anlatılmaz beygamberi görünce yani rüyanda yani böyle ifşaa etmeki bidaha nasip olsun başkasının nazarı gözü gelmesin hepsini geçbirisi kötüye yorarar burada oda tutar olmaz

0|0
    0|0
  • Keşke bende görebilsem ;(

1|0
    0|0
  • Rüyan hayırlara vesile olsun kardeşim . Çok güzel bir rüya :) Subhan'Allah .

1|0
    0|0
  • Güzel bir rüyaymış, ama bence de burada böyle şeyleri paylaşmamak en iyisi..

1|0
    0|0
  • süperrrr

0|0
    0|0
  • rüya görmüşündür :D :D

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Yormlanacak bir şey yok güzel gidiyorsun devam et (:

0|0
    0|0
  • İslam sıktı artık.

0|1
    4|2
    • En önde...

• Hacı bu kadar düşman olmana gerek yok islam kötünün iyisidir. Yalnız seninle anlaşamayız bn deistim Sn ateist çok farklısın yani. Bn tesadüflere inanmam kardeş milyar yıllarla olacak iş değil bu kaldiki kambriyen diye Bi gerçek var

Kızlar Ne Diyor 12

• Böyle rüyalar anlatılmaz.bir daha anlatmamanı tVsiye ederim. Çok çok güzel bir rüya eminimki çok hayırlı şeyler olacaktır. Ayrıca peygamber efendimizin yüzü asla görünmez rüyalarda.

0|0
    0|0
  • inşallah Allah gerçekten gitmenı nasıp eder

2|1
    0|0
  • Bence böyle güzel şeyleri anlatmayın. Kirletmeye çalışırlar.. Moraliniz bozulabilir..

1|2
    0|0
    • Şu an zaten biri öyle yapıyor ama Allah ıslah etsin inanmayan inanmayabilir.

• Keşke bu tarz rüyaları kimseyle paylaşmasaydın. Harika bir rüya.

1|1
    0|0
  • rahmani bir rüya,hayırlara karşı gelsim ki hayırlı da anladığım kadarıyla :)

2|0
    0|0
  • rüyalarını çok kimselerle paylaşma

sen gelmişsin herkeze açık formda yazmışsın birde :))

rüyan çok güzel ,hayr olsun ama anlatmam böyle

ilmi bilgisi yüksek ,kişilere rüya yorumlayan insnalar vardır çevrende

1|0
    0|0
  • "Anlatmasaydın keşke"

öyle derler büyüklerimiz.

1|0
    0|0
  • böylesine güzel bir rüya kmseye anlatılmaması gerek. belki bilmiyorsundr ama öyle derler güzel bır ruya görnce o sende kalacak anlatmycksn kmseye

1|0
    0|0
  • Rüya yorumlaması yapılması pek uygun değil ama sanırım Efendimiz ziyaret etmiş seni :)) ne güzel inşaallah biz günahkarlara da nasip olur O'nu görmek.

1|0
    1|1
  • Bu tarz rüyaları birileriyle paylaşmak yerine içinizde kalsaydı diyorum ama çok özendim keşke bende görebilsem bir defa da olsa

0|0
    0|0
  • Rabbım sana herseyı fazla fazla vermıs:DDDDhey allahım

0|0
    1|0
  • hayirlara ciksin insallah ama keske anlatmasaydin

1|1
    0|0
Yükleniyor...