Baldırlar nasıl incelir??

Baldırlar nasıl incelir? Şu iki bacak arası nasıl boşluk olur? Yürüyüş diceksiniz ama evde nasıl eritebilirim hangi hareketlerle? Link atarsanız +1

2|0
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Bu haraketleri yaparken elinde dumbell olması daha etkili kılar

Dört ayak pozisyonuna geçin. Dirseklerinizi zemine dayayın. Dizinizin kırıldığı 90 derecelik açıyı bozmadan, bacaklarınızı havaya kaldırın. Sonra yavaşça indirin. 8-16 tekrar yapıp diğer bacağa geçin. Bir sağ bir sol bacak tek bir set sayılır. Bu şekilde 3 set yapın.

Dört ayak pozisyonuna geç Dirseklerini zemine daya Dizinin kırıldığı 90 derecelik açıyı bozmadan, bacaklarını havaya kaldır Sonra yavaşça indir. 8-16 tekrar yapıp diğer bacağa geçin. Bir sağ bir sol bacak tek bir set sayılır. Bu şekilde 3 set yap

Eline dumbell alıp ayakta dik pozisyon al Bir ayağını hafifçe geriye at Ağırlığı öndeki bacağını hizasında indirebildiğin kadar indir Yere değdirmek zorunda değilsin Esnekliğin ne kadarına izin veriyorsa o kadar eğil. Sonra tekrar doğrul Fakat doğrulurken önde kalan bacağını kullan Bacağının arkasındaki kasların çalıştığını hissedeceksin. 8-12 tekrar yapıp diğer bacağa geç. Bu şekilde 3 set yap

ve son haraket bunu anlatmak zor googleye lunges yazarsan bulursun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• power squat (sumo squat) bacaklar geniş şekilde çömelme (kesinlikle ağırlıklarla)

şeker ve undan uzak dur...Yeter

1|0
    0|0
  • Spor ile.

0|0
    0|0
  • ben kalın baldırdan hoşlanıyorum..ince baldırlı biri olarak erkekler de bile kalın baldır hoş duruyor..

0|0
    0|0
  • yüzme bisiklet sürme koşma yürüyüş

0|0
    0|0
  • yürüyüş.

0|0
    0|0
  • yatağına yat uzan, o kendiliğinden erir

1|0
    1|0
  • valla alüminyum folyoyla sarıyorlar falan gibi birşey hatırlıyorum ben ama nasıl bilmiyorum yani oraya terleteceksin sanırım :)

0|0
    0|0
  • gel ben yalaya yalya erityim

0|0
    1|0
  • bisiklet veya yürüyüş en etkili yöntem... illa evde oluym dersen basamak çıkmak ve step işe yarar...

0|0
    0|0
  • Yeme baldır eritme haretketleri yap beyin bedava .dD

0|0
    2|0
  • spor olmadan çok zor

0|0
    0|0
  • öncelikle yemeyeceksin

sonraaa bilmiyorum sporsuz nasıl olur :D

0|0
    0|0
  • Eve bir yürüyüş bandı al :)

1|0
    0|0
  • Bisiklet kullanmak en sağlıklı, doğru çözüm.

0|0
    0|0
  • Ne yapıcaksın baldır calısacaksın işte nete yaz fitnes gidebiliyorsan git

0|0
    0|0
  • içerisinde beyaz renk madde içeren bütün yiyecekleri unut bisiklet kullan incelir.

0|0
    0|0
  • Ne de güzel baldırın var naylon çorap ister Osman Aga

0|0
    0|0
  • parmak ucunda koşu yapman gerek

0|0
    0|0
    • Evde yapabilecegim birsey olmalı

• okadar detaylı bilgim yok koşu bnadı alırsan evde yaparsın:)

• sık sık incelir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yağsa incelir yoksa incelmez

0|0
    0|0
  • pepe balonunda sek bence

0|0
    1|0
  • Yürüyüş yapmalısın

0|0