Erkek arkadaşım beni en yakın arkadaşından kıskanıyor.?

Benim bir arkadaşım var lisede aynı sınıftaydık ve kendısı bana çok iyi bir dosttur cok severim kendisini lise bittikten sonra ilişkimi kesmediğim nadir arkadaşlarımdan biridir. Benim sevgilim ise bu sevdiğim arkadaşımın çocukluk arkadaşı . Beraber büyümüşler yedikleri içtikleri ayrı gitmemiş. Ama bizim sevgili oldugumuzdan arkadasımın haberi yok. Ve sevgilimde beni bu arkadasımdan cok kıskanıyor kendısının cocukluk arkadası olmasına ragmen anlamıyorum neden böyle yapıyor . FİKİRLERİNİZ NEDİR?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Sevdiği kızın etrafında başka erkekler istemiyor. Doğal olarak. Koruma ve kendine saklama içgüdüsü diyelim.

0|0
    0|0
  • o çocugun neden sizden haberi yok ? neden söylemiyorsun ?

ben olsam bidaha konusmamanı isterim konusursan cocuga senınle cıktıgımı söylerim, ha yine yakınsınız derhal ayrılırım senden.ne olursa olsun, yakın arkadaşmış felan sıkıntılı işler bunlar

0|0
    0|0
    • arkadasım öğrenrse kendısıyle küser dye söylemek ıstemyo

• iyi o zaman sevgilini dinle :)

• saoll yormlarn ıcın

• bir kızın sevgilisinden veya eşinden başka ASLA AMA ASLA başka bir erkek arkadaşı olamaz.

0|0
    0|0
    • ne alaka neden olmasın arkadasım işte. sevdiğim bir dostum

• bizi tanıstran kişi benim cocklk ve en yakın arkadasımsa cok sorn etmem dye düşnyrm

• tamamdır. Allah yolunuzu açık etsin.

• adam haklı

0|0
    0|0
    • nedenmiş

• önemli değil dikkat et kendine

Kızlar Ne Diyor 1

• kıskanması gayet normal :/ sonuctaa sevdiği kız baska erkekle arkadaslık kuruor bunu sineye çekemez. bir de çocugu tanıorsa ondan da kaynaklı olabılır.. sonucta sizi bılmıor öyle düşün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...