Fenerbahçe Ve Şike......

Arkadaşlar çoğunuz biliyosunuzdur şike sonucları yargıtaydan geçti baya kişiye ağır cezalar verildi ve verilmeyede devam edicek eminim ben Galatasaraylıyım ama bence bu konuda fenerin hiç bir suçu yok aziz yıldırım yüzünden Türkiyenin adı kirlendi Şikeci fener falan diyolar siz bu konuda ne düşünüyosunuz verilen cezalar doğrumu ? Bence doğru

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet belki futbolcuların suçu yok çoğunun ama başkan yaptıysa ve haksız kazanç varsa kupa hakkı olan Trabzona verilmeli sonuçta bir örnek kaleci çok hatalı gol yiyo belki diğer oyuncular çok iyi oynuyoı hiç suçu yok 2 gol atmışlar kaleci hatalı 3 gol yemişl e noluyo bitek kaleimi yeniliyo? BÜtün takım kaybediyo buda onun gibi küme bile düşürülmeli..

0|1
    1|0
    • cevap versene sen? Aynı şekilde eski genelkurmay başkanı terörist diyen yargıya akpnin yargısı diyenler şimdi,niye aziz yıldırım konusunda yargıya adalet yerini buldu sonunda diyorlar?

• Şikede bitek Türkiye değil bütün dünya onadı şike olduğunu sende en az benim kadar iyi biliyounuz ama brz şahsına değil şerefiniz olsa küme üşürsünler sonra şerefimile çıkarız eriniz ama nerde..

• boş konuşup demogoji yapma sadece yazdıklarıma cevap ver.

Kızlar Ne Diyor 3

• Şikeyi takımım için yaptım diyen Aziz Yıldırım ve şimdi de yönetimin de gurur duyuyoruz açıklamasından sonra haliyle suç Aziz Yıldırım,Metris bekliyor kendisini

0|2
    1|1
  • adalet yerini buldu

0|2
    1|1
  • hep bu galatasaraylılar şike sorularını soruyorlar neyse

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• 1- Aziz Yıldırım Ankaragücü maçında sike yapmış ama göya Parayı götürdüğü belgelenen Cemil Turan beraat etti parayı alan yok.

2- Aziz Yıldırım Sivas maçında sike yapmış Mecnun Odyakmaz ve Korcan için verilen mahkumiyet kararı bozuldu.

3- Aziz Yıldırım IBB maçında şike yapmış İbrahim Akın hakkında verilen mahkumiyet kararı bozuldu.

4- Aziz Yıldırım Karabük maçında şike yapmiş Emenike beraat etti. Sekip Mosturoğlu'nun mahkumiyet kararı bozuldu.

5- Aziz Yıldırım Trabzon-IBB maçında teşvik vermiş herkese beraat ve ya karar bozma verildi.

6- Aziz Yıldırım Trabzon- Bursa maçında teşvik vermiş. Aracı denilen Samet Güzel beraat etti. Wederson'un mahkumiyet kararı bozuldu.

7 - Aziz Yıldırım Eskişehir - Trabzon maçında teşvik vermiş alan topçu yok

Bülent Uygun beraat etti.

Yargılama bu mu şimdi?

Not = Alıntıdır..

2|1
    0|0
  • biz Fenerbahceli yiz hicbirzaman gs gibi iyi gun taraftarı olmadık hep kotu gunlerde yanındaydık eger sike yapılmıssa superligten dusursunler ama yoksa herkes bunun hesabını vericek bir fenerbahce kongre üyesi olarak soyluyorum her takımada saygım vardır ancak kimse tertemiz degil.

1|0
    0|1
  • Cuma günü akşamüstü saat 16:00 da karar veriliyor, avukatlarımız gidiyor kararı alamıyor ancak Samanyolu HABERDE satır satır karar yayınlanıyor.

CEMAT FENER'LE BAŞA ÇIKMAZ !

1|0
    0|2
    • Ya kardeşim ben şike diyorum siz siyaset yapıyosunuz

• Var kardeşim herkes biliyo zaten fenerin suçu yok ona bişey demiyorum tamamen azizin suçu ülkeyi lekeliyo

• Hla şike yok diyen nerlilere çok gülüyorum :) Bütün ünya onadı ama sizin için sorun değil aha nice şikeli şampiyonluklara dimi?

• YARGININ AZIZ YILDIRIM SIKECIDIR DEDIGINE INANIYORSUNUZDA AYNI YARGININ BASBAKANIN OĞLU HIRSIZDIR DEDIGINE NEDEN INANMIYORSUNUZ? Yoksa iki yüzlü insanlarmısınız?

1|0
    0|2
    • Sen nediyon a'mk ne alaka burayı terket am'k

• peki ne olduda bu güvenilmeyen yargı için adaleti sonunda sagladı yargımız diyosunuz şimdi ? Ben ikilemli çelişkili değilim sizi gibi mesela yargının akp ve cemaat kontrolünde oldugu bu iki egemen gücün şuan ortasında sıkıştıgını düşünüyorum ama siz hem böylesiniz hem öylesiniz soruyorum siz nesiniz gerçekten?

• Ya bitek Türkiyede değilki dünya kabul etti 2 yıl niy gidemedin avrupaya? Çok pişkinsiniz çok benim babamda fenerli ama böle değil düşürsünler küme iyo şikee var inkar etmenin mantığı yok biz şerefimizle geri çıkarız diyo benim için gerçek takımına sahip çıkan odur siz kendinizi kandırın aynısı benim takımıma olsa inan biz isteriz bu kaar laftan sonra kümeye düşelim başkan yaptıysa temizlenip çıkalım iye bütün ünya kabul etti bazı fb liler onlarda a sayıda çoğu kabul etti hala etmiyen var :)

• aziz yıldırım kendini febeden üstün gördüğü için oldu böyle feNerasyona baktı şike dediler uefaya baktı şike dediler cas'a baktı şike dediler yargıtaya baktı şike dediler tamam la bizim evin orda bir kreş var orda toplarım çocukları bir mahkeme kurarım şike yok dedirtirim ama 3 yaşındaki çocuk bile biliyor şikeyi :Dahhaha aziz yıldıvım ve fenerbahçe tertemiz oynayan Galatasarayın Trabzonsporun hakkını yemiştir en ağır cezayı almalıdır ikiside

0|0
    0|0
  • Bu konuyla alakalı benim yorumum yok yargıtay zaten yapması gerekini yaptı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...