Yakın bir arkadaşınız sevgiliymişsiniz gibi trip atsaydı, ne yapardınız?

Başımda böyle bir sorun var kırıcı olmakta istemiyorum kendisinin niyeti ne olabilir kendisi beni kendi ilkokul arkadaşından bariz kıskanıyor tripler laf sokmalar ve daha çok şey sevgilim olsa hiç çekmezdim trip falan ama bu arkadaşım ne yapmalıyım?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• ama yakın arkadaşta kıskanır :) öyle bir arkadaşa sahip olduğun sevinmelisin ama elbette sinir bozucu yanlarıda olacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilgisi var sana karşı

0|0
    0|0
    • Bariz anlayabiliyorum ama çözüm var mı ?

• sende hoşlanıyorsan açıl kıza

• Öyle bir durum söz konusu değil ben ilk görüşte vurulursam o işin benden kaçarı yok ama böyle bir durum olmadı hiç ama çok iyi bir arkadaşım öylede kalmalı bence.

• Kiskaniyor seni hoslanuyor .triptonik olamasida bundan bence.bende yapardim anlasana sende uzme kiz arkadasimizi

0|0
    0|0
    • Bukadar basit mi bu işler sence kolay başlayan herzaman kolay bitirir bu çocuk oyuncağı değil ki.

• Kolaylikla ne ilgisi var

• kolaylıkla ilgisi şu yeni tanıştık sayılır tanımadan etmeden başlayan çok gördüm başlamış olmak için başlayan tipler bana göre değil.

• bu tipleri hiç anlamam:))ama sana karşı kesinlikle ilgili var ..umursamaz olurdu herşeye etkrar bir düşün bakalım..

0|0
    0|0
    • İlgisi olduğunun farkındayım hiç saklamıyor zaten ben kıramıyorum kimseyi yazdığı her mesaja cevap atarım bir süre yazmadım onun arkadaşına rastladım face de onunla bir selam falan yazıyım dedim 1 saattir napıyosun face de falan kimle yazışıyorsun falan kızın telefonunuda eline geçirip yazışmaları okumuş arkadaşı söylüyor daha tripleri var saymıyorum bitmez saymakla.

• ağzının ortasına 41 numarayı geçirirdim

0|0
    0|0
    • Sendede ne ayak varmış 41 numara maşşallah bana yetişmeye 4 numara var ha gayret :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Bi huyuna suyuna git bakalım sabır taşı değil ya en sonunda söyler

0|0
    0|0
  • Arkadaş arkadaşıda kıskanabilir, ilkokul arkadaşından seni neden kıskandığını sorsana

0|0
    0|0
    • Sordum Necati Şaşmazdan daha çok saçmaladı lafı evirdi çevirdi :) güldüğüme bakma hiç çekilmiyor eski sevgilimi hatırlatıyor bana trip çekemem bu saatten sonra ama kendisi arkadaşım olunca biraz daha ılımlı yaklaşmaya çalışıyorum.

• Belki o seni arkadaşı olarak görmüyodur

• Valla kardeşim zannedersem öyle çünkü kendisiylede yeni tanıştık sayılır eski bir arkadaşımda değil

Yükleniyor...