Acıyı sevmek oluyormuş..

2 ay olacak, başlayalı mesajlara, buluşmalara falan. taze bir betona yazılmış betondaki kalp içindeki baş harflerimizi göstereli, buzlu yolda koluma tutunman küçük bir çocuk gibi, gömleğimin omuzlarındaki tozları temizlemen, arkadaşın sana ''hımm yakışıklıymış'' demiş ya hani dövecektim az daha demiştin, çayları üstümüze döktüğün zamanki tedirginliğin, heyecanlanma diye sen ders anlatırken gözüne bakmadığım ama sesinin titremesi ve hızlı anlatımın ayağının takılması, seversem dediğimde severim diyeli ve sadece bir şarkı değil yolum seninle dediğimde, benimde diyeli.. beraber fotoğrafımız yok ama çay içtiğimiz bardakların fotoğrafı telefonunda bu ikimizin fotoğrafından daha çok hoşuma gitti. ve fotoğrafını çektiğin feys mesajlarım.. ben bunları yapamam belki çok ince biri değilim sevdiğim.. sana sevgilim demeyi çok isterdim.. ama sevdiğim diyorum.. sigara içemeyen sen, bir nefes aldın sigaramdan, o izmariti attığıma it gibi pişmanım sen vardın onda.. sigarayı bırakacaktım ama artık o da olmaz.. annem gibi babam gibi seviyorum seni.. belki bu benden uzaklaştırıyor seni.. belki tekrar güvenmeye başladığım zaman çok güzel olacak deyişin, gözündeki o ışık umutlandırıyor beni.. ama okuduğun o lanet kitaplar yüzünden ortaçağ karanlığına gömmek istiyorum dünyayı ve dinlediğin müzikler yüzünden müziğin haram olduğunu belirten ayetler gösterebilmek.. ileri mi gittim.. olabilir.. bu tür durumlarda kendime pek bişey söyleyemiyorum.. sürekli kavgalı olduğum ve özlemini duyduğum annem babam varya, sana nasihat ediyorum, senin canın sıkılıyor, bunalıyorsun.. beni kendinden soğutmaya çalıştığını düşünüyorum bu yüzden, farklıyız dercesine.. hepsi bir yana hiç ciğerleim patlar gibi olmuyordu benim, şimdi hergün patlıyor hergün lanet olsun.. sabah olmuyor.. olmasın gece boyunca seni düşüneyim.. gece olmasın uykum gelir seni düşünemem diye.. hiç ekranda fotoğrafına bakarak uyurmu insan ve uyandığında karşısındakini gerçek sanırmı.. yemek yemeyi birçok kez unuttum.. su içmeyi.. sadece sen varsın aklımda ve elimde sigaram.. bitti mi.. yok şarkılar var bir de.. artık en yakın arkadaşımın bile sitem ettiği halime acıdığı, bir halim var.. 21 yıl ağlamayan ben, yastığa inciler döktüm geçende... film gibi izleyen ağlar, bunalıma girer şu veya bu neyse.. şiirler yazdım ve sokakta yürürken o an bestelenmiş şarkılar söyledim.. kimin diye sordular biliyormusun.. yanımdayken bile özlüyorum seni, acı çekmekten bıktığım için değil yanımda yeterince olmadığın için sitemim.. sen düşüneceğim demiştin 2 gün önce giderken.. sen düşünüyormusun bilmiyorum ama ben buyum.. düşünüyorum.. seni özledim söyleyemiyorum 2 gün oldu ayıptır derler diye, dersin diye.. yine içim acıyor, yine sigaramı ağzımdan düşürmeden içtim ve yenisini yakıyorum.. yine seni düşünüyorum.. ben seni hak ediyor muyum? sen beni severmisin?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sevdim lan seni sfsfd

1|0
    0|0
    • sağol dostum, o halde onur akından seviyorum seni sana gelsin benden :D

• Şimdi gidiyorum çakal :) ama o kolu eline verecem bir de tornavida, kol bozuk diyecen eheh

• aman allahım, çok masumsun sen kıyamam sana dediğin gibi olsun bakim :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 1

• panpa okuyamadım durumumuz yoktu..

klişelerden bir kişe seçmekle yetindim affet.. ama yine de müzikli kısımda saçmalamışsın onu bir kenara not et..

1|0
    0|0
Yükleniyor...