Sizin için kro kime denir kro tanımı nedir?

sizin için kro kime denir kronun tanımı nedir? mesela kro beyaz çorap giyer bağrını açar..:DDD

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kro diyince illa akla erkeklerin gelmesimi gerekir :) buyrunuz

-pantolon üzerine etek giyinirler

-beyaz elbisenin içine siyah çamaşır giyinirler

-erkekleri dinlediği müzikle giydiği elbiseyle yargılarlar...

-15cmlik topuklu ayakkabı giyerler

-parmakları yüzükle doldururlar

-ve paylaço gibi giyinirler

-Keremceme taparlar uğruna ağlarlar

-zevksizdirler her kaslı güçlü erkeğe yakışıklı derler

-o kadar zevksiz giyinirlerki sormayın çingene pembesi favori renkleridir Zerafetten nasiplerini almamışlardır göbeklerini göstermekten büyük haz duyarlar oysaki hiçte yakışmaz ...

-yazın kavurucu s.cagında bot giyerler.

-botu giydikleri yetmiyomuş gibi bide daracık kotlarının pacalarını içeriye sokarlar...

-Kitap okumanın kafayı yemeye neden olacağına inanır

-BEYAZ ÇORAP GİYERLERR...

-küfür etmeyi çok iyi bi yetenek zannederler

-metal muzik dinleyenlerin yanından geçmezlerr...

-yuzlerine bir kilo fondoten surerler...fillii boya gibi olurlarr...

-kro kız kurdanı ağzına göturur..içerede oyalar sonra çıkarır bakar...

ve tekrar kurdanı dişleri arasına sokarr..

-babaya peder diye hitap eder...

-sakızı ukalaca çiğner...

-herşeyi bildiğini sanırrr...

cep telefonu çaldığında telaşalanan kızdır.

- sürekli birileriyle mesajlaşan, elinden telefonunu düşürmeyen kızdır.

- yemek yapmayı bilmeyen ve bunu bir özellikmiş gibi gösteren kızdır.

- diyet yapıyor gibi görünmek için toplu yenen yemeklerde sadece salata yiyen kızdır.

- facebook'a koymak için fotoğraf çektiren kızdır.

- ugg giyen kızdır.

- aq, olum, baba gibi sözleri bağlaç olarak kullanan kızdır.

- sarışın olmadığı halde saçlarını sarıya boyatan kızdır.

- file çorap giyen kızdır.

- alışveriş merkezlerinde kahve içmeyi marifet sayıp bir kahveye bir düzine kahve parası veren kızdır.

- hadise modeli saç yaptıran kızdır.

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kro lan lunlu konusan horoz gibi yuruyen elini kolunu salayan tesbih sallayan sivri uclu ayakkabi giyen alakasiz yerlerde kendine buyuk takim elbise giyen surekli arabesk giyip kendini acilarin cocugu ilan eden :) Diyerbekirde Oxford vardi da biz mi gitmedik diyen, oturmasini kalkmasini kizlara nasil davranmasi gerektigini bilmeyen yemek yeme adabi olmayan, altin kocaman kolye ve bileklikler takanlar yuze 90 krodur hepsi birden varsa yuzde 100 krodur :)

1|0
    0|0
  • liseli olsak da spor ayakkabı giymeyene kıro desek neyse büyüdük birçok kıro denilenin delikanlı olduğunu öğrendik

1|1
    0|0
  • Gerçek kroya ulaşmak için beni takip edin canlar 3<

1|2
    0|0
  • insanları sınıflandırmıyorum

1|0
    0|0
  • beyaz çorap giyene,saçlarını jöleyle yapıştırana,altın zincir,saat takana,berivanı zil sesi olarak kullanana,gömlek altına şort giyene,dişleri sarı olana,kısaca KRO diyorum..

0|0
    0|0
  • Sinirlendiğimde önüme gelen herkese diyebiilirim :D

0|0
    0|1
  • bi erkek arkadaşla knuşurken cümle içinde kro kelimesi geçti. sanki çok büyük küfür etmişim gibi "bi daha kullanma bunu dikkat et" gibi şeyler söyledi. argo bi anlamı mı var bilmediğim :S

0|0
    0|0
  • spagettiyi takip et

0|1
    0|0
  • Kro değil kıro. Hayat çık kıro.

1|0
    0|0
  • Midemizi bulandırma gece gece :(

0|0
    0|0
  • he bı de altın rengı takılar takanlar:)erkekler için

0|0
    0|0
  • Kro krodur.

0|0
    0|0
  • Kro;asaletten nemalanmamış insanlardır.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kro, kürtçe erkek çocuk anlamına geliyor diye biliyorum,emin değilim

3|0
    0|0
  • yolda tombala çekendir . ibrahim tatlıses'tir , nihat doğan'dır :D herkes kro olamaz . kro olmak bir ayrıcalıktır . hepimiz kroyuz . ama en kro benim , çünkü en çok para bende :D how are you'nun you'sundan sonra susmayıp dahada ileri gidendir kro ! kro ; karısına tokat harici girişmez , girişemez . genetik yapısı buna uygun değildir . kro candır ! can ! kro ; kıllı ama reel organizmadır . k-r-o :D kro maganda kurşununa kızar , yere balgam atar . kro sarkıntılığa kızar , gider laf atar . kro kaş , göz , saç ve bıyıklarını bir hançer gibi sarışınların belleğine saplar . kro deyip geçmeyin . çünkü krolar her yerde :D her insanın içinde bir kro vardır . mesela ben maçlarımda gol attığım zaman formamı çıkarıp halay falan çekerim . çünkü beeen biiiiiir kroyuuuuum <3

0|0
    0|0
  • kro beyaz gömlek giyer kalın altın zincir kolye takar,tesbih sallar cep telefonu markasını mutlaka herkesle paylaşır gücünü ve prejtijini maddiyattan alan kro kamusal alanlarda cömertçe destelerini kontrol etmekten çekinmez.

darwinin evrim teorisi muhteşem şekilde çalışyor olmalı ki eskilerde olduğu gibi bu tip facia tipler kalmadı

0|0
    0|0
  • Kirocan = ikoncan

0|1
    0|0
  • kro kimseye denmez ama kiro olabilir mesela. nedensiz yere gülene kiro derim ben. özellikle cümle sonunda nokta gibi kullaniyorsa.

0|0
    0|0
  • yolda tombala çekendir . ibrahim tatlıses'tir , nihat doğan'dır :D herkes kro olamaz . kro olmak bir ayrıcalıktır . HEPİMİZ KROYUZ . AMA EN KRO BENİM ÇÜNKÜ EN ÇOK PARA BENDE :D

0|0
    0|0
  • kro kültürsüzlüğü kültür zanneden odunla arasındaki tek fark nefes alması olan insanlara denir

0|1
    0|0
  • mesela ben beyaz çöröp giyip, bağrımı açıyorum.

0|1
    0|0
  • Kro oyunlarda ezik olanlara enir diye bilirim bu kadar - Kro-Pro :D

0|0
    0|0
  • Döşü kıllılar benim için krodur :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...