Kadınlara bır benzetme uydursak kızmayın bayanlar sızde katılın :)

aktarlar kadını tarcına benzetir çok atarsan acı az atarsan tadını alamazsın tarçının sizde mesleğinizle ilgili birşeye benzetin komik olsun lütfen ben inşaatçıyım buyuzden kadını matkaba benzetiyorum gürültülü ama bir okadarda zorunlu

bayanlar sizde katılın

meslegınızle alakalı olsun

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Kadınlar google gibidirler herşeyi bilir ama illaki soracağın günü bekler. Ve sürekli seni arkadnı toplar düzeltir bunu mu yapmak istemiştin diye :D :D

1|0
    0|0
  • Kurt. Kadın kadının kurdudur diye hazır bir tabir vardır ve çok doğrudur.

0|1
    0|0
  • Kadınlar canlı bomba gibiler. Hedefe ulasmak icin kendilerini bile yok ederler. Dediği dedik tipler :D

2|0
    0|0
  • ev hanımı olduğum için mutfak mı, tertib-düzen, temizlik mi birisinde karar kılamadım. bütünüyle ev olsun en iyisi. korunaklı, hücre evi tadında işte:)

0|1
    0|0
  • Kadınlar araba kontağına benziyor olabilir. !

Takınca çalışıyor, çok Takınca bozuluyor, sürekli takılmıyor..

:) oldu mu ki?

Saçmamı oldu saat itibari ile. ! Ha.?

0|0
    0|0
  • Kırmizi topuklu ayakkabiya neden mi ?

Ince düsünmek gerek

Alimli gosterisli oldugu kadar da seksi vazgecilmez bir varlik ve bir okadar da sivri dilli

Fransizca oretmenim vardi ay bir topuk giyerdi hem ucu sivri hemde topuğu kadın ayni bu

Oyle bir ayakkabiyla kicina tekme atildigini bir dusunsene asd

0|0
    0|0
  • erkekleri bir şeye benzetsem gerizekalı bir sazan balığına benzetirim. çünkü gerizekalı bir sazan balığısınız.

0|1
    4|5
    • evet herkes bana atlamaya çalıştı. bazıları atladı. sonra bende böyle manyakça bir erkekfobisi oluştu. üstelik bunun sebebi tamamen avatarıma koyduğum unicorn yüzünden. garip gerçekten.

• Tek boynuza, at diyen adam...

Ne güldüm ya, gece gece... :D

• Benim işimde finans(para) ozaman;

Kadınlar para gibidir, 1 miktarı sıkıntı ise, 2-3 miktarı felaket ))

0|0
    0|0
  • kadınlar bütünlemeler gibidir. varlığı hep umut teşkil eder hatta iyi ki var be dedirtir. olaya dahil olduktan sonrada söve söve uzaklaşırsın (öğrenciyim :D )

0|0
    0|0
  • kadınlar tebeşir gibidir yazarsan izi silersen tozu kalır...

1|0
    0|0
  • şimdi ben seni bir benzetirsem :D

0|0
    0|0
  • En son meslek geçerliyse 'don' a benzetiyorum :D

0|1
    0|0
    • neden don :)

• çünkü kadınlar her konuda esneklikleriyle tanınırlar nereye çekersen çek bir don gibi esnektir :D ağızları,beyinleri,bedenleri...

• Meslek olarak bulamadım ama bence usb bellek gibidir kadın. Hiçbir şeyi unuttmaz, unutturmaz da.

0|0
    0|0
  • c4 patlayıcı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kadınlar güldür ma çiçektir

---------Seviyeli,dürüst,alçak,küstah ve terbiyeli bayanları bekliyorum--------------

haşırt

0|0
    0|0
  • Kayıt cihazları gibiler.

Bi zaman icinde yaptıkların her zaman donup dolasır senı bulur.

0|0
    0|0
  • Kadinlar araba gibidir. Kimi cok yakar kimi ekonomiktir kimi gucuyle tahrik eder kimi sadece goruntuden ibarettir kimi beraber oldukca sana haz verir kimi devamli masraf cikartir kimi porshe gibidir kimi sahin :)))

0|0
    0|0
  • Valla diş hekimiyim Bi .oka benzetemedim bizim aletlerden. Hayatıma hiç kadın girmediğinden olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Mesleği falan biptiret bu saatte...

Kadınlar, yeryüzünün çiçekleridir.

0|0
    0|0
    • aktar örnegını verdım herıf baharat dememıs dımı belırtmıs cıcekte ne cıcegı ossuruk mu belırsene

• Gül diyeyim de,

bu sorudan gideyim,

seviye yerlerde...

• Kadınlar molotof kokteye benzetiyorum.Kendini attığı yeri yakıyo :D

0|0
    0|0
  • Apple ürünleri.. Ona alışırsan zevk alırsın, vazgeçemezsin ;)

0|0
    0|0
  • windows işletim sistemi gibidir. arkaplanda bir sürü gereksiz işlemi defalarca tekrarlarlar. bu yüzden de verimsizdirler ve hayatı bizim için çekilmez hale getirebilirler. ancak onlarsız da yapamıyoruz. windowssuz yapamadığımız gibi.

0|0
    0|0
  • şeytana sormuşlar kadın kimdir? şeytan cevap vermiş: ustam olur :)) sen kimsin demişler: bende çırağıyım demiş:)) :))

0|0
    0|0
  • Kadınlar matematik gibidir , çoğu teorileri gereksiz , ama pratikte olmazsa olmazdır .

0|0
    0|0
  • Kadınlar candır. Cana can katar.

0|0
    0|0
  • Pastırma, kimi sever kimi sevmez (: <3

0|0
    0|0
  • Her kadın birer AMLI dır.

0|0
    0|0
  • ben bazılarını papağana, bazılarını güvercine bazılarınıda serçeye benzetiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...