SAÇMA BİR ŞEY AMA AŞK HER SAÇMALIGI YAPTIRIYOR

İyi geceler bana gülüşüyle mutluluk veren uyuyan güzel prenses ne kadar ayrılsak da seni hiçbir zaman uzun mesajsız bırakmayacağım hala uzun mesajı sevdiğini ve her kimden uzun mesaj geldiğin de çook mutlu olduğunu biliyorum senin mutlu olman için yüzünün her zaman gülmesi için her gece sen uyuduktan sonra sana uzun mesajlar atmaya devam edeceğim

Ben seni hala ilk günkü gibi hala çok seviyorum seni hala sevdiğimi bildiğin halde neden dönmüyorsun ben seni bana huzur veren o gülüşünü senin o tiriplerini o kıskançlıklarını benimle konuşurken o güzel doğal sesini benimle inatlaşmanı kısacası ben seni çok özledim nere baksam seni görüyorum kimle konuşsam senin sesini duyuyorum ben seni çok özledim seninle ayrılsak da sen benim hala o küçüğümsün meleğimsin ömrümsün birtanemsin gülümsün parlayan yıldızımsın güler yüzlümsün minik serçemsin kısacası sen hala benimsin hep de benim olacaksın meleğim

Senden ayrıldığıma çok pişmanım senden sonra başkalarıyla yaparım dedim ama kimseyle olamadım kimseyle yapamadım seninle bulduğum bu mutluluğu kimseyle bulamadım sana öyle bağlanmışım ki senden başka kimseyle olamıyorum sensiz olamadığımı olamayacağımı bildiğin halde hala bana geri dönmüyorsun ömrüm ne kadar dönmesen de ben senin bana döneceğin günü bekliyorum elbet bir gün döneceğine inanıyorum

Şimdi yanında olup o güzel uyuyuşunu o güzel yüzünü o gülüşünü izlemek vardı ben seni bana seni seviyorum diyen o sözünü çok özledim ne yaptın bana böyle güler yüzlüm bir saniye olsa çıkaramıyorum seni kalbimden aklımdan sen nasıl bağlatmışsın kendini bana

İyi geceler hayatıma giren ve çıkmak bilmeyen ömrüm sen sevmesen de ben seni seviyorum güleryüzlüm

gözüm gözüne elim eline hasret artık dön gel artık bitsin bu hasret dön gel

BUNU BİR ARKADAŞIMLA BERABER YAZDIK ESKİ SEVGİLİM GÖRSÜN KISKANSIN DİYE VE BENİ HALA SEVİP SEVMEDİGİNİ ANLAMAK İÇİN GÖRDÜ SİNİRLENDİ KÜSTÜ İKİ DE BİR SEN ONU MUTLU ETMİŞSİN FİLAN DEYİP DURUYOR KISKANDI BU YAZIYI SİZCE BENİ HALA SEVİYORMU BEN BU YAZIYA NASIL DAVRANIRSA ANLAYABİLİRİM HALA BENİ SEVDİGİNİ YARDIM EDİN LÜTFEN

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sinirlenmiş işte önemsiyor senı ama doner mı donmez mı bılmem tarz meselesi

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...