Sevgililer günü yaklaşıyor :)

Sevgililer günü sizce para tuzağı mıdır, yoksa önemli bir gün müdür? Mesela o gün ne yapmayı planlıyorsunuz? Kutlayacak mısınız?

• Para tuzağı bunlar hep
    60% (9)46% (6)54% (15)Oy Ver
  • Bize her gün sevgililer günü (ama yine de kutlanacak !!!!)
    20% (3)15% (2)18% (5)Oy Ver
  • Sevgilisi olmayanların intihar sebebi olan bir gündür
    20% (3)39% (5)28% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyen çiftlerin ortasından geçicem bir anlıkta olsa ayırıcam onları o şekilde egomu beslemeyi düşünüyorum :)

1|1
    0|0
    • Geçen sene bir psikopat bunu denemişti bizde. Inadına ayırmadık ellerimizi :) yoksa o sen miydin ?

• Bende evde olucam hacı çayımı demler hüpürdetirim memlekette çok çeşit insan var sizlerden uzak olsunlar :)

• bu soruya cevapmıydı yoksa seni mutlu eden bir yazı kelimemi bekliyordum soran kişi

Erkekler Ne Diyor 20

• bence tıcarı amaclar son zamanlarda baya abartıldı reklamlarla bıle erkekler uzerınde baskı yapılıyor tek taş muabbetlerı :)olan var olmayan var .ama ınan sevgılısıne tek bır gune degıl normal gunlerdede ufak tefek suprızler yapabılır .ama malesef beyın kodlanmıs oldugundan kadınlar bugune ozel bır seyler beklıyo .ben bunu cok yadırgamıyorum acıkcası herkes bunu uyguluyorsa cogunluga uymak gereklı bence :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok olsa kutlardım ama şimdi benim için ne yas günü ne de keşke sevgilim olsa diyeceğim gündür,sevgiliyle olan yıldönümü gibi sevgilin varsa kutlarsın unutmazsın ama yoksa aklına bile gelmez ayrıldıktan sonra o yüzden şuan için sıradan bir gün

0|0
    0|0
  • Bugünü icad edenin evlerine ateşler salınsın,hevesleri sinesinde kalsın. Yahu bir gül 20 TL olurmu kapitalist hayvanlar.. Bu sözlerden 14 şubattan nefret ettiğimi ve kapitalist,tüketimi destekleyen bir günden ibaret olduğunu düşündüğümü anlayabilirsin :)

0|1
    0|0
  • Kapitalist düzenin empoze ettiği sistem dayatmasıdır sevgililer günü :) Rabbimizi ne kadar seviyoruz kendimiz için koca bir gün ayırdık anlamlar yükledik sevgi hergün olmalı ve 14 şubatta doğmama rağmen kesinlikle karşıyım

1|1
    0|0
  • Sevgilim yok kardeşim sıradan bir gün olacak benim için ama çiçek falan satsam fena olmaz ha yolumu bulurum hiç yoktan :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Belli bir güne bağlı kalmamalı.Ama bu 14 Şubat para tuzağı.Adamlar 1 haftada 2 aylık gelirlerini kazanıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Kutlamıyoruz. Nedensiz.

0|0
    0|0
  • C: Sevgilisi olmayanların intihar sebebi olan bir gündür

0|0
    0|0
  • arkadaslarla oturup hatim indirecez bu mubarek gunde

0|0
    0|0
  • lan ne yalaşıyoru 1 ay var o 1 ayda sevgilinin terk etmeyacaği ne malum, aptal bir günü 1 ay önceden dert ediyosunuz

0|0
    0|0
  • O günün benim için önemli olması ve kutlamama yapabilmem için daha eksiklerim var.Olursa yaparız tabiki :)

0|0
    0|0
  • iyiki sevgilim yok :D annemle oturup mandalina soyacaz :D

0|1
    0|0
  • bn çk hastayım dışatı çıkamıyorm die eve çağırcam,sonra kapının önüne bir iki gül serperim,sonrada akşama kadar deli gibi seks...

0|0
    0|0
  • para tuzağı bence ismi değiştirlmeli o günün enayiler günü:)

0|1
    0|0
  • Sevgililer günü bizim gibi yalnızlara işkence günüdür ;)

0|0
    0|0
  • valla sevgilim olmadığı için...

0|0
    0|0
  • eldiven alırız

0|0
    0|0
  • 18 senedir olduğu gibi yine c şıkkı :(

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmayanların ceza gunudur

0|0
    0|0
  • kazanan kazanıyo bu kesin ama tabi sevgililer günü bir imaj idol sanki sevgililer gününü bir gün sonra yapsak olmayacak aman kacırmayalım düşünceside beynmize yerleşmiş durumda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben C seçtim ve buradaki üyeleri biraz uyarım.Ben üyeliğimi sevgililer gününe yakın açmıştım yıllar önce.Ve şu uyarıda bulunmak istiyorum :).Buradaki üyeler sevgilier günü yaklaşmadan bir kaç gün önce çok sinirli oluyorlar.Aman dikkat :).

Kendim büyük ihtimalle şubatta yurt dışında olacağım.

0|0
    0|0
  • en saçma gün ennn

1|0
    0|0
  • kutlamaya değer insan yok

0|0
    0|0
  • evde olucam ve apartmanın önünden sevgililerin tepesinede su dökmeyi planlıyorum :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa şimdiden günün anlam ve önemi anlatan bir konuşma hazırlardım :D

0|0
    0|0
  • Sevgilimiz yok niye yüzümüze vuruyorsunuz :(

0|0
    0|0
  • Evdeyim uyucam

0|0
    0|0
  • enayi avı bence

0|0
    0|0
  • A: Para tuzağı bunlar hep